Клініка МедЦентрСервіс, Київ, Печерськ

Венерологія - наука про статеві захворювання

Венерологія – наука, що вивчає причини, симптоми, шляхи зараження, діагностику, лікування та профілактику захворювань, що передаються статевим шляхом (ЗПСШ). Велика кількість людей є носіями інфекцій, що передаються статевим шляхом (ІПСШ). Одні з них мають типові симптоми, іншим властиве стертий, прихований перебіг.

Статеві інфекції можуть протікати безсимптомно. Важливе значення має своєчасна діагностика. В "МедЦентрСервіс" ви можете пройти діагностику і здати аналізи на будь-які статеві інфекції.

Рекомендуємо Вам відвідати венеролога "МедЦентрСервіс"
Записатись на прийом до лікаря
Замовте дзвінок і ми з Вами зв'яжемося

Наша адреса: Київ, Печерськ, вул. Кловський узвіз, 18.
Тел. (044) 280-01-52, (096) 280-01-52, (093) 332-77-87

За останнє десятиліття венеричні захворювання прийняли епідемічний характер. В даний час науці відомо більше двох десятків захворювань та інфекцій, що передаються статевим шляхом. Лікар венеролог повинен орієнтуватися в таких наукових дисциплінах, як урологія, дерматологія, гінекологія.

Венеричні захворювання - це хвороби, що передаються від однієї людини іншій статевим шляхом, включаючи орально-генітальний і анально-генітальний контакти. Статева інфекція не завжди є ознакою статевої розбещеності: деякі ЗПСШ протікають безсимптомно і виявляються у стійких подружніх пар.

Ще один фактор поширення венеричних хвороб - широке використання протизаплідних таблеток. Приймаючи їх, жінки перестають боятися небажаної вагітності і мають велику ступінь сексуальної свободи, для них відпадає необхідність використання презервативів і сперміцидів, які частково запобігають деякі захворювання. Крім того, протизаплідні таблетки зменшують кислотність середовища в піхві, що сприяє розмноженню збудників гонореї і інших венеричних захворювань.

Важливу роль в поширенні хвороби грає мутація і пристосовність мікроорганізмів, що призводять до виникнення нових форм патогенних збудників і сприяє формуванню резистентності до антибіотиків у існуючих мікроорганізмів.

З захворюваннями, що передаються статевим шляхом, може зіткнутися кожна людина, незалежно від статі, віку і соціального положення, оскільки багато хто з них мають первинно прихований перебіг, при якому відсутні типові клінічні прояви захворювання. У силу сформованих традицій, ця група захворювань традиційно відноситься до "делікатних" тем, говорити про які вголос без збентеження, не прийнято.

Виявити у себе венеричне захворювання - це психологічний дискомфорт, адже доведеться шукати причину, яка криється або в вас, або в Вашого партнера, засумніватися в близькій Вам людині.

Психологічний бар'єр перед відвідуванням лікаря пов'язаний з відсутністю сексуального виховання в дитинстві. Коли батьки мовчать, про все, що пов'язано з інтимною сферою і уникають розмов "про це". Для лікаря ці захворювання є щоденною роботою. Жоден лікар не стане акцентувати увагу на делікатності Вашого захворювання. Компетентний доктор навіть не подумає читати мораль або виявляти своє ставлення. Робота лікаря - лікувати людей. І ваша хвороба для нього - звичайне і звичне явище.

Лікар знає що таке лікарська таємниця і не буде ставити зайвих запитань.

Отже, якщо Ви виявили у себе будь-які ознаки захворювання, негайно зверніться до лікаря.

Дивіться також:
Інкубаційний період і перші ознаки деяких ЗПСШ
Як підготуватися для здачі аналізів на статеві інфекції
Наслідки і ускладнення ЗПСШ, в чому їх небезпека?

Наші контакти
Будьте здорові і щасливі!

Автор: Вячеслав Скоробогатий
Авторські права захищені G+


НОВИНИ

02.08.2016

Як правильно підготуватися для здачі аналізів на ЗПСШ.

Правильне взяття аналізів на статеві інфекції є запорукою достовірної діагностики, а значить і успішного лікування. Детальніше...

01.08.2016

Ускладнення статевих інфекцій - ЗПСШ

Якими можуть бути ускладнення захворювань, що передаються статевим шляхом? У чому їх небезпека? Детальніше...

МедЦентрСервіс МЦС
всі права захищені 2011-2017 Яндекс.Метрика