Клініка МедЦентрСервіс, Київ, Печерськ

Підготовка до здачі аналізів на ЗПCШ

Правильне взяття матеріалу для аналізу на ЗПСШ є запорукою точної і достовірної діагностики, а значить і успішного лікування.
При діагностиці статевої інфекції на гострій стадії, коли виражені всі характерні симптоми ЗПСШ і є рясні виділення, взяття аналізів не становить труднощів і може бути вироблено під час первинної консультації у лікаря.
Хронічні і рецидивні форми ЗПСШ, неправильно ліковані інфекції, а також безсимптомне носійство вимагає більш ретельного і глибокого підходу. Оскільки інфекційний процес протікає мляво, в статевих органах знаходиться мало збудників, вони можуть не потрапити в матеріал і діагностика не увінчається успіхом.

Спеціальна підготовка для здачі аналізів на ЗПСШ:
Якщо у пацієнта є які-небудь зовнішні прояви захворювання на статевих органах: почервоніння, висипання, ерозії, виразки, сирний або слизовий наліт, то аналіз буде взято безпосередньо з вогнища ураження. У цьому випадку, перед візитом до лікаря, не слід мити і спринцювати статеві органи, використовувати ванночки, примочки, мазі, антисептики і інші місцеві лікувальні процедури.

Для чоловіків: при сечовипусканні, з сечовипускального каналу змиваються слизові виділення, що містять збудників ЗПСШ. Тому, перед здачею аналізу виділень (мазок) рекомендується не мочитися протягом 3 - 4 годин. Якщо у Вас виділення дуже мізерні, найкращим часом для взяття аналізу є ранок, до сечовипускання. Тим чоловікам, яким важко терпіти, рекомендується помочитися о третій годині ночі, тоді вранці Ваш сечовий міхур не буде таким наповненим.
Якщо планується обстеження передміхурової залози (аналіз секрету простати), рекомендуеься утриматися від статевих контактів протягом 2 - 3 діб.

Для жінок: взяття аналізів проводиться поза місячних. Найбільш вдалий час для здачі аналізів на ЗПСШ - відразу після закінчення місячних, коли залишаються незначні виділення, що мажуть. Зазвичай це 4 -5 дні циклу. Перед візитом до лікаря рекомендується утриматися від статевого життя 2 - 3 дні. За добу до обстеження необхідно виключити спринцювання, а також будь-які вагінальні кошти, в тому числі вагінальні контрацептиви.


Рекомендуємо Вам відвідати венеролога "МедЦентрСервіс"
Записатись на прийом до лікаря
Замовте дзвінок і ми з Вами зв'яжемося

Наша адреса: Київ, Печерськ, вул. Кловський узвіз, 18.
Тел. (044) 280-01-52, (096) 280-01-52, (093) 332-77-87

Дивіться також:
Симптоми статевих інфекцій у жінок
Симптоми статевих інфекцій у чоловіків

Методи діагностики статевих інфекцій
Венеролог. Кому і коли потрібна консультація венеролога
Інкубаційний період і перші ознаки деяких ЗПСШ

Наші контакти
Будьте здорові і щасливі!

Автор: "МедЦентрСервіс"
Авторські права захищені G+


НОВИНИ

02.08.2016

Як правильно підготуватися для здачі аналізів на ЗПСШ.

Правильне взяття аналізів на статеві інфекції є запорукою достовірної діагностики, а значить і успішного лікування. Детальніше...

01.08.2016

Ускладнення статевих інфекцій - ЗПСШ

Якими можуть бути ускладнення захворювань, що передаються статевим шляхом? У чому їх небезпека? Детальніше...

МедЦентрСервіс МЦС
всі права захищені 2011-2017 Яндекс.Метрика