Клініка МедЦентрСервіс, Київ, Печерськ

ПЛР - діагностика статевих інфекцій

Метод ПЛР діагностики (ДНК-діагностика) застосовується для визначення всіх, без винятків, інфекцій, що передаються статевим шляхом, а також будь-яких інших інфекцій.
ПЛР - полімеразна ланцюгова реакція. Принцип методу ПЛР заснований на винятковій індивідуальності генетичного матеріалу (фрагментів ДНК) у різних організмів, в тому числі і у мікроорганізмів.

Метод ПЛР діагностики полягає в багаторазовому подвоєнні ланцюжка ДНК за допомогою спеціальної лабораторної технології. Після того, як кількість ланцюжків ДНК досягне кількості 1000000000 - 10000000000000 одиниць, з'являється можливість ідентіфіцувати мікроорганізм, якому належить даний ДНК.
Оскільки ДНК у кожного збудника строго індивідуально, а полімеразна ланцюгова реакція дозволяє збільшувати кількість ДНК багаторазово, цей метод є виключно точним і чутливим. Для ідентифікації збудника досить однієї мікробної клітини.

ПЛР на сьогоднішній день - найточніший і найчутливіший метод дослідження на наявність статевих інфекцій. Це практично ідеальний метод для діагностики безсимптомного носійства, прихованих і хронічних форм ЗПСШ
Для дослідження методом ПЛР підходить будь-який біологічний матеріал: кров, сеча, виділення зі статевих органів, урогенітальні зіскріби епітеліальних клітин.

У чоловіків для ПЛР аналізу проводиться взяття уретральних виділень, зішкріб епітеліальних клітин уретри, а також секрет передміхурової залози.
У жінок матеріалом для ПЛР аналізу служать виділення з піхви, зішкріб з поверхні шийки матки і цервікального каналу.

Терміни проведення аналізу: 1 день. Аналіз ПЛР проводиться для діагностики ЗПСШ, а також для контролю вилікування. Контрольні аналізи проводяться не раніше, ніж через 2 - 3 тижні після закінчення лікування.

Достовірність ПЛР діагностики залежить від якості взяття матеріалу для дослідження. В "МедЦентрСервіс" забір матеріалу для аналізів на ЗПСШ проводиться безпосередньо самим лікарем. Це гарантує дотримання правильної техніки взяття аналізів і достовірність їх результатів.
Пам'ятайте!
Своєчасна діагностика захворювання є запорукою успішного лікування. Результати лікування інфекції на гострій, ранній стадії набагато краще, процес лікування проходить легше, швидше і ефективніше, а ймовірність розвитку ускладнень набагато менша, ніж при лікуванні хронічної інфекції.

Скористайтеся послугами професіоналів "МедЦентрСервіс". Багаторічний досвід роботи, тактовність і делікатність зроблять діагностику і лікування комфортним і безпечним для Вас. У нас зручний графік роботи, повна анонімність і конфіденційність. Спільне взаємодія гінеколога, уролога і венеролога дозволяє ефективно лікувати обох статевих партнерів.

Рекомендуємо Вам відвідати венеролога "МедЦентрСервіс"
Записатись на прийом до лікаря
Замовте дзвінок і ми з Вами зв'яжемося

Наша адреса: Київ, Печерськ, вул. Кловський узвіз, 18.
Тел. (044) 280-01-52, (096) 280-01-52, (093) 332-77-87

Дивіться також:
Симптоми статевих інфекцій у жінок
Симптоми статевих інфекцій у чоловіків

Методи діагностики статевих інфекцій
Венеролог. Кому і коли потрібна консультація венеролога
Інкубаційний період і перші ознаки деяких ЗПСШ

Наші контакти
Будьте здорові і щасливі!

Автор: Вячеслав Скоробогатий
Авторські права захищені G+


НОВИНИ

02.08.2016

Як правильно підготуватися для здачі аналізів на ЗПСШ.

Правильне взяття аналізів на статеві інфекції є запорукою достовірної діагностики, а значить і успішного лікування. Детальніше...

01.08.2016

Ускладнення статевих інфекцій - ЗПСШ

Якими можуть бути ускладнення захворювань, що передаються статевим шляхом? У чому їх небезпека? Детальніше...

МедЦентрСервіс МЦС
всі права захищені 2011-2017 Яндекс.Метрика