Клініка МедЦентрСервіс, Київ, Печерськ

ІФА (імуноферментний аналіз) і ПІФ (пряма імунофлюоресценція)

Кожній живій істоті властивий унікальний індивідуальний набір білків, характерний тільки для даного організму. Ці білки називаються антигенами. За допомогою спеціальних технологій можна отримати інші білки, які будуть співставлені з антигенами і підходити до них як ключ до замка. Ці білки називаються антитілами. До цих антитіл прикріпляється спеціальна молекула, здатна світитися в ультрафіолетовому світлі. Процес світіння називається іммунофлюорісценція.

Біологічний матеріал, що містить мікроорганізми, а значить і їх антигени обробляються сироваткою, що містить антитіла. Якщо в матеріалі є антигени, яким відповідають дані антитіла, вони до них прикріплюються. При висвітленні ультрфіолетом визначається характерне світіння.

Для дослідження методом ІФА і ПІФ підходить будь-який біологічний матеріал: кров, сеча, виділення зі статевих органів, урогенітальні зіскоби епітеліальних клітин.
У чоловіків для аналізу проводиться взяття уретральних виділень, зішкріб епітеліальних клітин уретри, а також секрет передміхурової залози.
У жінок матеріалом для аналізу служать виділення з піхви, зішкріб з поверхні шийки матки і цервікального каналу.

Терміни проведення аналізу: 1 день. Аналіз проводиться для діагностики ЗПСШ, а також для контролю вилікування. Контрольні аналізи проводяться не раніше, ніж через 2 - 3 тижні після закінчення лікування.
Сьогодні, з появою методів ПЛР і DUO, методи ІФА і ПІФ втратили свою актуальність внаслідок недостатньої точності та сильної залежності від людського фактора.

Достовірність ПЛР діагностики залежить від якості взяття матеріалу для дослідження. В "МедЦентрСервіс" забір матеріалу для аналізів на ЗПСШ проводиться безпосередньо самим лікарем. Це гарантує дотримання правильної техніки взяття аналізів і достовірність їх результатів.


Рекомендуємо Вам відвідати венеролога "МедЦентрСервіс"
Записатись на прийом до лікаря
Замовте дзвінок і ми з Вами зв'яжемося

Наша адреса: Київ, Печерськ, вул. Кловський узвіз, 18.
Тел. (044) 280-01-52, (096) 280-01-52, (093) 332-77-87

Дивіться також:
Симптоми статевих інфекцій у жінок
Симптоми статевих інфекцій у чоловіків
Методи діагностики статевих інфекцій
Венеролог. Кому і коли потрібна консультація венеролога
Інкубаційний період і перші ознаки деяких ЗПСШ

Наші контакти
Будьте здорові і щасливі!

Автор: Вячеслав Скоробогатий
Авторські права захищені G+


НОВИНИ

12.08.2016

Акційний пакет - здоров'я чоловіка

Спеціально для чоловіків ми розробили спеціальні пакети досліджень, що дозволяють економити до -15% на комплексній діагностиці чоловічого здоров'я в клініці Детальніше...

10.08.2016

Що таке ризик розвитку еректильної дисфункції. Група ризику.

Від чого залежить ризик розвитку порушення ерекції у чоловіків. Детальніше...

08.08.2016

Консультація сексолога, сексопатолога - проблеми вирішуються

З проблемами сексуальної сфери стикається майже кожна людина. Більшість з них успішно лікуються. Терпіти або насолоджуватися - вирішувати Вам! Детальніше...

МедЦентрСервіс МЦС
всі права захищені 2011-2017 Яндекс.Метрика