Клініка МедЦентрСервіс, Київ, Печерськ

Наша система ультразвукової діагностики MyLab 20 plus

Компанія «ІнтерМед» наш постійний партнер за новими технологіями і постачальник УЗД обладнання. У нашій клініці Вам доступні найбільш ефективні з нових технологій УЗД-діагностики. Це високоінформативний і абсолютно безпечний метод дослідження, який легко переноситься усіма без винятку пацієнтами.


Компанія Esaote (Італія) провідний виробник медичних діагностичних систем: УЗД апарати, спеціалізовані ультразвукові сканери, а також магнітно-резонансні томографи різних типів. Esaote є лідером продажів апаратури для ультразвукових досліджень в Європі.

У клініці "МедЦентрСервіс" проводяться:
УЗД органів черевної порожнини
УЗД в урології (УЗД нирок, сечового міхура, простати)
УЗД простати трансректальне (ТРУЗД)
УЗД в андрології (УЗД органів калитки)
УЗД в гінекології (вагінальний датчик)
УЗД молочних залоз
УЗД щитовидної залози

Стаціонарна система УЗД укомплектована лінійним, конвексним, ректальним, вагінальним датчиками.
УЗІ,

Передові технології та режими нашого апарату:
· В / М-режим високого дозволу
· Спектральний доплер-імпульснохвильовий PW / (HighPRF)
· Кольоровий допплер - технологія колірного картування потоків дозволяє виявляти й оцінювати кровотоки по швидкості і напрямку руху, отримувати характеристики потоків в цифровому вираженні в кожній вибраній точці судинного русла
· Енергетичний допплер - підвищеної чутливості дозволяє візуалізувати найдрібніші судини
· Спрямований Енергетичний допплер - чутливість Енергетичного допплеру доповнена колірною інформацією про направлення кровотоку
· Тріплексний режим в реальному часі з автоматичним трасуванням і розрахунком параметрів допплероского спектра
· Покращена Візуалізація Тканини (TEI) - використання технології другої гармоніки при дослідженні "технічно-складних" пацієнтів (підтримується всіма видами датчиків)
· 3D-реконструкція
· 4D-реконструкція - тривимірна реконструкція в реальному часі за допомогою спеціальних датчиків

УЗІ, ТРУЗІ, вагінальний, ректальний датчики - клініка МедЦентрСервіс, Київ, ПечерськШирокий вибір різноманітних датчиків для будь-яких обстежень абдомінальних органів. Мультичастотного у всіх режимах, мультирежимне Поліпшення Зображення Тканин (T.E.I. ™ - Tissue Enhancement Imaging) - використання другої тканинної гармоніки.УЗІ, ТРУЗІ, вагінальний, ректальний датчики - клініка МедЦентрСервіс, Київ, ПечерськЩитовидна залоза. Молочні залози. Органи мошонки.

Високочастотний лінійний датчик гарантують точну діагностику дослідження молочних залоз, щитовидної залози і органів мошонки у чоловіків.

Застосування сучасної технологій другої тканинної гармоніки T.E.I. ™ в високочастотному лінійному датчику нашого УЗ апарату дозволило досягти нового якісного рівня ультразвукової діагностики.

УЗІ, ТРУЗІ, вагінальний, ректальний датчики - клініка МедЦентрСервіс, Київ, Печерськ


Просте, безпечне і високоточне проведення біопсії з використанням легких зручних насадок.

Гінекологія. Урологія. Андрологія.
Унікальний внутрішньополосний (ендокавітальний) датчик з широким кутом огляду до 200 °, з режимом другої тканинної гармоніки T.E.I. ™. Широкий діапазон частот ректальновагінального датчика дозволяє змінювати кут огляду і отримувати зображення найвищої якості.

УЗІ, ТРУЗІ, вагінальний, ректальний датчики - клініка МедЦентрСервіс, Київ, ПечерськРозширений, підбудовується під користувача, пакет вимірювань, обчислень і звітів для УЗД щитовидної залози, а також в урології та гінекології.

Розширені Можливості Зв'язку
MyLab 20 plus спеціально розроблений і налаштований так, щоб надати лікарю всі сучасні можливості збереження і фіксації зображень. Можливість збереження зображень і відеопетлі в реальному часі. Спеціальні засоби архівації зображень. Збереження досліджень в нашій базі, а також можливість передачі зображень пацієнтові на будь-якому цифровому типі носія.
Можливість створення і редагування ультразвукових висновків, коментування дослідження в кінці обстеження, можливість передачі копії УЗ укладення на будь-який зовнішній носій.

Рекомендуємо Вам відвідати клініку "МедЦентрСервіс"
Записатись на прийом до лікаря
Замовте дзвінок і ми з Вами зв'яжемося

Наша адреса: Київ, Печерськ, вул. Кловський узвіз, 18.
Тел. (044) 280-01-52, (096) 280-01-52, (093) 332-77-87

Наші контакти
Будьте здорові і щасливі!


НОВИНИ

12.08.2016

Акції та спеціальні пропозиції від нашої клініки

Замовляйте спеціальні діагностичні пакети з нашого сайту і економте свої кошти Детальніше...

08.08.2016

Консультація сексолога, сексопатолога - проблеми вирішуються

З проблемами сексуальної сфери стикається майже кожна людина. Більшість з них успішно лікуються. Терпіти або насолоджуватися - вирішувати Вам! Детальніше...

01.08.2016

Трихоскопія - діагностика проблемного волосся

Консультація трихолога з обов'язковою комп'ютерної трихоскопіею за 500 грн.
Детальніше...МедЦентрСервіс МЦС
всі права захищені 2011-2017 Яндекс.Метрика