Клініка МедЦентрСервіс, Київ, Печерськ

Урологія і андрологія

Симптоми, найбільш типові для урологічних захворювань: урологія, андрологія - клініка урології МедЦентрСервіс, Київ, Печерськ
 • Болі в поперековій області, внизу живота, в промежині, задньому проході і статевих органах.
 • Часте, болісне або утруднене сечовипускання, дискомфорт, сильні позиви до сечовипускання.
 • Виділення з сечовипускального каналу, особливо помітне вранці, зміна кольору сечі, наявність в ній будь-яких домішок (помутніння, кров, гній, солі).
 • Порушення статевої функції чоловіків: зниження статевого потягу, стертість оргазму, збільшення періоду відновлення між статевими актами, зниження ерекції і (або) прискорена еякуляція (прискорене сім'явиверження). Болі під час сім'явиверження, зміна зовнішнього вигляду сперми (густа, рідка, з домішками крові), зменшення кількості (або відсутність) сперми.

  Рекомендуємо Вам відвідати клініку "МедЦентрСервіс"
  Записатись на прийом до лікаря
  Замовте дзвінок і ми з Вами зв'яжемося

  Наша адреса: Київ, Печерськ, вул. Кловський узвіз, 18.
  Тел. (044) 280-01-52, (096) 280-01-52, (093) 332-77-87

  Урологія та андрологія вивчає хвороби сечостатевої системи. Найбільш часта урологічна патологія, це простатит в його різних формах: застійний простатит (конгестивний простатит), інфекційний простатит, гострий та хронічний простатит. Сприятливим фоном для розвитку цього захворювання є малорухомий спосіб життя, офісна, сидяча робота (в тому числі постійне користування автомобілем), періоди нерегулярному статевому житті, перенесені в минулому статеві інфекції, захворювання, що передаються статевим шляхом (ЗПСШ).

  Відносно статевих інфекцій, урологія та андрологія його тісний зв'язок з венерології, оскільки деякі поширені інфекції (хламідіоз, уреаплазмоз, мікоплазмоз тощо.) Мають прихований перебіг, і часто зустрічаються у вигляді безсимптомного носійства, особливо у чоловіків, що призводить до пізньої виявлення цих інфекцій і розвитку ускладнень, таких як хронічний простатит, еректильна дисфункція, прискорена еякуляція, безпліддя, кальциноз і склероз передміхурової залози.

  Оскільки застійні процеси є ключовими в механізмі розвитку простатиту, можна говорити про спадкової схильності деяких чоловіків до цього захворювання. Побічно про схильність до хронічного простатиту можна судити по наявності у пацієнта і його родичів таких захворювань, як варикоцеле, варикозне розширення вен на ногах і геморой. В основі розвитку цих захворювань також лежить порушення венозного кровообігу. Раніше виявлення супутнього геморою при урологічному огляді є запорукою успішного лікування, яке проводять проктологи нашої клініки.
  Відповідно, пацієнтам, у яких виявлено та успішно вилікували геморой, рекомендуються комплекс профілактичних заходів щодо попередження розвитку хронічного простатиту.

  Дивіться також:
 • Наша стаття: фактори ризику розвитку еректильної дисфункції
 • Прискорена еякуляція - ранній симптом простатиту
 • Еректильна дисфункція - часте ускладнення простатиту
 • Трансректальне УЗД простати (ТРУЗД)


  Наші контакти
  Будьте здорові і щасливі!

  Автор: Вячеслав Скоробогатий
  Авторські права захищені G+


 • НОВИНИ

  12.08.2016

  Акційний пакет - здоров'я чоловіка

  Спеціально для чоловіків ми розробили спеціальні пакети досліджень, що дозволяють економити до -15% на комплексній діагностиці чоловічого здоров'я в клініці Детальніше...

  10.08.2016

  Що таке ризик розвитку еректильної дисфункції. Група ризику.

  Від чого залежить ризик розвитку порушення ерекції у чоловіків. Детальніше...

  08.08.2016

  Консультація сексолога, сексопатолога - проблеми вирішуються

  З проблемами сексуальної сфери стикається майже кожна людина. Більшість з них успішно лікуються. Терпіти або насолоджуватися - вирішувати Вам! Детальніше...

  МедЦентрСервіс МЦС
  всі права захищені 2011-2017 Яндекс.Метрика