Клініка МедЦентрСервіс, Київ, Печерськ

Пієлонефрит

Пієлонефрит - запальне захворювання нирок. До пієлонефриту схильні люди різного віку, проте, найчастіше на пієлонефрит хворіють:
 • діти до 7 років, що пов'язано з особливостями анатомії нирок і сечовивідних шляхів
 • дівчата і жінки 18 - 30 років, у яких простежується зв'язок з початком статевого життя, з вагітністю та пологами
 • чоловіки після 65 років, які мають аденому передміхурової залози
 • люди, які страждають на сечокам'яну хворобу з частими нападами ниркової коліки

  Головною причиною пієлонефриту є порушення відтоку сечі з нирки по сечоводу, що сприяє розмноженню мікроорганізмів. Додатковими факторами, що сприяють захворюванню є загальне зниження імунітету організму, цукровий діабет та інші гормональні захворювання, полікістоз нирок, аномалії розвитку нирок, хронічні запальні захворювання інших органів.

  Розрізняють гострий і хронічний пієлонефрит
  Гострий пієлонефрит
  Для гострого пієлонефриту характерний раптовий початок, тупий біль у ділянці нирок з боку ураження, різної інтенсивності. Загальна слабкість, головний біль, пітливість, підвищення температури тіла до 39-40 градусів.
  При розвитку пієлонефриту на тлі сечокам'яної хвороби, атаці пієлонефриту передує напад ниркової коліки. Іноді може спостерігатися каламутна сеча.
  При підозрі на пієлонефрит проводяться аналізи крові, сечі, УЗД нирок і сечового міхура, рентгенологічні дослідження.
  Ускладнення гострого пієлонефриту - розвиток абсцесу або карбункула нирки.

  Хронічний пієлонефрит
  При відсутності лікування гострого пієлонефриту захворювання може перейти в хронічну форму. Хронічний пієлонефрит протікає з періодами ремісії і загострення. Загострення може бути спровоковано переохолодженням або черговим порушенням відходження сечі.
  Ускладнення хронічного пієлонефриту - розвиток хронічної ниркової недостатності.

  Лікування пієлонефриту
  Гострий пієлонефрит лікується в стаціонарі. Проводиться антибактеріальна, дезінтоксикаційна та імуностимулюючі терапії. При розвитку гнійних ускладнень, лікування оперативне. Якщо пієлонефрит розвивається на тлі сечокам'яної хвороби або аденоми простати, необхідно оперативне лікування основного захворювання.
  Лікування хронічного пієлонефриту полягає в своєчасному виявленні та лікуванні загострень захворювання і проведенні профілактики цих загострень.

  Профілактика пієлонефриту
  Своєчасне і адекватне лікування основного захворювання, внаслідок якого розвивається пієлонефрит: сечокам'яної хвороби і аденоми передміхурової залози, аномалій розвитку нирок і сечовивідних шляхів. Жінкам, під час вагітності, проводиться регулярне дослідження сечі (загальний аналіз сечі, посів сечі).

  Рекомендуємо Вам відвідати уролога клініки "МедЦентрСервіс"
  Записатись на прийом до уролога
  Замовте дзвінок і ми з Вами зв'яжемося

  Наша адреса: Київ, Печерськ, вул. Кловський узвіз, 18.
  Тел. (044) 280-01-52, (096) 280-01-52, (093) 332-77-87

  Дивіться також:
  Консультація уролога
  Консультація венеролога


  У нашій клініці проводиться сучасна діагностика і лікування простатиту, інфекційних захворювань, що передаються статевим шляхом (хламідіоз, уреаплазмоз, мікоплазмозтрихомоніаз та ін.), Обстеження передміхурової залози, в тому числі трансректальное УЗД простати (ТРУЗД), повний спектр досліджень гормонального обміну, діагностика різних форм безпліддя. Разом з гінекологами нашої клініки розроблені комплексні програми обстеження подружніх пар (програми для майбутніх батьків, визначення загального стану статевого здоров'я та ін.)

  Обстеження та лікування проводять досвідчені урологи, при необхідності залучаються суміжні фахівці (гінеколог, дерматовенеролог, проктолог), які працюють в нашій клініці. Клініка має зручне розташування в Києві на Печерську, біля метро Кловська. Якщо у Ви не можете потрапити до лікаря сьогодні, скористайтеся телефоном нашої гарячої лінії в Києві (044) 237-90-67, якщо у Вас немає можливості зателефонувати до нас в клініку, Ви можете скористатися формою «Запитайте лікаря - уролога» на нашому інтернет - ресурсі. Ми обов'язково Вам відповімо в найближчий час.
  Наші контакти
  Будьте здорові і щасливі!


 • НОВИНИ

  12.08.2016

  Акційний пакет - здоров'я чоловіка

  Спеціально для чоловіків ми розробили спеціальні пакети досліджень, що дозволяють економити до -15% на комплексній діагностиці чоловічого здоров'я в клініці Детальніше...

  10.08.2016

  Що таке ризик розвитку еректильної дисфункції. Група ризику.

  Від чого залежить ризик розвитку порушення ерекції у чоловіків. Детальніше...

  08.08.2016

  Консультація сексолога, сексопатолога - проблеми вирішуються

  З проблемами сексуальної сфери стикається майже кожна людина. Більшість з них успішно лікуються. Терпіти або насолоджуватися - вирішувати Вам! Детальніше...

  МедЦентрСервіс МЦС
  всі права захищені 2011-2017 Яндекс.Метрика