Клініка МедЦентрСервіс, Київ, Печерськ

Хвороба Пейроні

Хвороба Пейроні - фібропластична індурація статевого члена, проявляється викривленням статевого члена під час ерекції. Причиною викривлення є фіброз (розростання сполучної тканини) білкової оболонки. Остання є "каркасом" для кавернозних тел.
     Вперше хвороба Пейроні була описана ще в 1561 році. Цікаво, що описав її відомий анатом Фаллопіус, в честь якого названо маткові труби (фаллопієві труби). Названа була хвороба на честь Франсуа Ля Пейроні - придворного хірурга Луї XV.
     Захворюваність викривленням пеніса достатньо висока і становить 388 випадків на 100.000 чоловік населення. При цьому основна частина хворих доводиться на чоловіків у віці від 30 до 50 років. Вчені відзначають, що кількість хворих постійно збільшується.
     До сих пір причини хвороби Пейроні залишаються багато в чому невідомими. Вважається, що фіброз білкової оболонки статевого члена може бути пов'язаний з мікротравмами, при яких відбувається надрив тканин. В результаті виникає запальна реакція, яка згодом і призводить до виникнення "рубця" на білковій оболонці.
     Як ми і говорили вище, основним проявом хвороби Пейроні є викривленням статевого члена. Виявляється викривлення при ерекції. Ступінь викривлення залежить від тяжкості ураження. Відхилення від нормальної осі може складати від 10 до 90 і вище градусів. Статевий член може "повертатися" в будь-яку сторону. Нерідко викривлення робить неможливим статевий акт.
     У 30-40 відсотках випадків хвороби Пейроні наголошується еректильна дисфункція (імпотенція). При цьому нерідко причини її розвитку залишаються невідомими. Це можуть бути і психогенні і органічні зміни. Вчені вважають, що ущільнення білкової оболонки призводить до порушення відтоку крові з кавернозних тіл по венах. В результаті виникає венозний застій і як наслідок еректильна дисфункція.

Рекомендуємо Вам відвідати клініку "МедЦентрСервіс"
Записатись на прийом до уролога
Замовте дзвінок і ми з Вами зв'яжемося

Наша адреса: Київ, Печерськ, вул. Кловський узвіз, 18.
Тел. (044) 280-01-52, (096) 280-01-52, (093) 332-77-87

Наші контакти
Будьте здорові і щасливі!


НОВИНИ

12.08.2016

Акційний пакет - здоров'я чоловіка

Спеціально для чоловіків ми розробили спеціальні пакети досліджень, що дозволяють економити до -15% на комплексній діагностиці чоловічого здоров'я в клініці Детальніше...

10.08.2016

Що таке ризик розвитку еректильної дисфункції. Група ризику.

Від чого залежить ризик розвитку порушення ерекції у чоловіків. Детальніше...

08.08.2016

Консультація сексолога, сексопатолога - проблеми вирішуються

З проблемами сексуальної сфери стикається майже кожна людина. Більшість з них успішно лікуються. Терпіти або насолоджуватися - вирішувати Вам! Детальніше...

МедЦентрСервіс МЦС
всі права захищені 2011-2017 Яндекс.Метрика