Клініка МедЦентрСервіс, Київ, Печерськ

Передчасне сім`явиверження

( прискорена еякуляція, швидке сім`явиверження )

передчасне сім`явиверження, швидке сім`явиверження, передчасна еякуляція, лікування передчасного сім`явиверження  - клініка МедЦентрСервіс, Київ, ПечерськЕякуляція - складний процес, що складається з виділення сперматозоїдів і насінної рідини в задній відділ сечівника, з одночасним скороченням шийки сечового міхура і м'язів промежини, що приводить до виштовхування сперми. Чому у деяких чоловіків виникає передчасна еякуляція?


Види порушення еякуляції у чоловіків:
• Передчасне сім'явиверження - швидка еякуляція.
• Ускладнена еякуляція, яка веде до затяжного статевого акту.
• Відсутність еякуляції і ретроградна еякуляція (відсутність продукції сперми або закид її в сечовий міхур)

Діагностика швидкого сім'явиверження обов'язково включає:
огляд передміхурової залози
аналіз секрету (соку) простати
тренсректальне УЗД (ТРУЗІ) простати

Спеціальна підготовка не потрібна, обстеження проводиться при першому візиті до лікаря. У переважній більшості випадків, цього достатньо для визначення причини швидкого сім'явиверження і складання плану лікування. Іноді необхідно проведення додаткових аналізів.

Вартість даного обстеження в уролога, андролога в клініці "МедЦентрСервіс" становить 880 грн.
Рекомендуємо Вам відвідати клініку "МедЦентрСервіс"
Записатись на прийом до уролога
Замовте дзвінок і ми з Вами зв'яжемося

Наша адреса: Київ, Печерськ, вул. Кловський узвіз, 18.
Тел. (044) 280-01-52, (096) 280-01-52, (093) 332-77-87

Причини швидкого сім'явиверження:
• Нерегулярне статеве життя, тривале статеве утримання.
• Дебютантна форма (при першому сексуальному досвіді).
• Запальні захворювання - простатит, везикуліт.
• Тривожне очікування невдачі, внаслідок страху і тривоги під час статевого акту з приводу можливого незадоволення своєї партнерки.
• Звичка до швидкої еякуляції, що виникає через нетипові умови сексу (швидкий секс «на ходу»).
• Надчутливість головки статевого члена.
• Надмірне збудження внаслідок великої привабливості партнерки, активної її поведінки.
• Синдром парацентральних часточок (супроводжується енурезом в дитинстві, вегетосудинною дистонією, струсом головного мозку, анізокорією).
• Побічна дія деяких медикаментів: амітриптилін, бетанідин, хлордиазепоксид, гуанетидин, галоперидол, гексаметоній, метадон, напроксен, паргілін, тіазиди, бромфенірамін, хлорфенірамін, ефедрин, іміпрамін, фенілефрин, хлортріптамін.


Згідно зі статистичними даними, проблеми з передчасним сім'явипорскуванням відчувають 30-40% чоловіків. Наявність швидкого сім'явиверження практично не залежить від віку, і з однаковою частотою зустрічається як у чоловіків у віці 18-29 років, так і у чоловіків у віці 50-59 років.

У пацієнтів, які починають статеве життя, передчасне виверження часто пов'язано з сексуальним перепорушенням, і високою чутливістю голівки статевого члена, у них частіше розвивається тривожне очікування невдачі.

У чоловіків більш зрілого віку передчасне сім'явиверження частіше розвивається на тлі простатиту.

Еякуляція вважається передчасною, якщо вона відбувається після мінімальної сексуальної стимуляції перед або відразу ж після початку статевого акту.
Визначення прискореного сім'явипорскування, як і саме поняття норми тривалості статевого акту викликало в урологічних колах безліч суперечок: була спроба спиратися на хронологічну тривалість статевого акту (наприклад, «менше однієї хвилини») або ж число вироблених фрікцій, до настання сім'явиверження. Внаслідок такого підходу деякі чоловіки намагалися за допомогою секундоміра встановити, чи відповідає тривалість їх статевого акту нормі, або намагалися прискорити фракції (щоб збільшити їх число) до настання еякуляції. Найчастіше це наближало еякуляцію замість того, щоб її відстрочити.

Також невірним є твердження про передчасне сім'явиверження у чоловіка в тому випадку, якщо сексуальна партнерка відчуває оргазм менш ніж в половині статевих актів. Або тоді, коли жінка в принципі відчуває оргазм вкрай рідко.

В основі психологічних причин можуть лежати різні фактори: підліткові страхи бути захопленим під час статевого акту, незадоволеність сімейним життям, міжособистісні конфлікти, відсутність довіри до партнерки, боязнь інтимних відносин, сексуальні рольові конфлікти.
У ряді випадків передчасне сім'явиверження є наслідком перших сексуальних досвідів, коли потреба в сексі дуже велика і юнак прагне, досягти оргазму якомога швидше - або за наполяганням нетерплячої випадкової знайомої, або тому, що займається любов'ю зі своєю неповнолітньою подругою на дивані, коли лунають кроки повертаючихся з кіно батьків.

Нерідко передчасне сім'явиверження є долею чоловіків, вихованих в атмосфері сексуального шовінізму. Ще й зараз у багатьох чоловіків домінує уявлення про те, що статевий акт головним чином служить задоволенню тільки чоловічих потреб. Їм навіть не спадає на думку думка про те, відчуває жінка оргазм чи ні.

Передчасне сім'явиверження може абсолютно не турбувати чоловіка, а може змусити його сумніватися у власній повноцінності. Виникнення передчасної еякуляції у чоловіка веде до зниження задоволеності сексуальними стосунками у жінки, ослаблення статевого потягу (лібідо) до даного чоловіка, яскравості оргазму. Часто саме жінка є ініціатором звернення чоловіка до уролога.

Приблизно у 30% чоловіків спостерігається поєднання порушення ерекції і швидкого сім'явиверження, причому порушення ерекції може бути як причиною передчасної еякуляції, так і її наслідком. Часто, при порушенні ерекції страх очікування невдачі підсилює нездатність контролювати еякуляцію, що може привести до виникнення так званого порочного кола «страх - самоспостереження - невдача - страх». Відбувається фіксація свідомості на проблемі. Чоловік починає уникати близькості, що, в свою чергу призводить до посилення застійних явищ в передміхуровій залозі і подальшого поглиблення симптоматики.

Причиною виникнення швидкої еякуляції можуть бути ендокринні порушення, наприклад зниження рівня тестостерону, підвищення рівня гормонів щитовидної залози. Тестостерон - головний чоловічий статевий гормон, зниження якого спостерігається при таких захворюваннях як ожиріння і цукровий діабет. Крім того, має місце вікове зниження тестостерону, що приводить до сексуальних порушень.

У половини чоловіків з підвищенням рівня гормонів щитовидної залози спостерігається передчасне сім'явиверження.

Лікування швидкого сім'явиверження у чоловіків.
Необхідне чітке розуміння причини швидкого сім'явиверження. Якщо передчасна еякуляція протікає на тлі запальних процесів (хронічний простатит, везикуліт), лікування основного захворювання, як правило, призводить до зникнення даного симптому. Лікування простатиту і простатовезикуліту проводять з обов'язковими фізіопроцедурами (ЛУЧ-4, ультразвук на область промежини, лазерне опромінення венозної крові) і масажем передміхурової залози. Хороші результати досягаються при проведенні хлоретіловенні блокад попереково-крижової області. На тлі лікування рекомендується ведення активного способу життя, регулярне статеве життя. У деяких випадках призначаються препарати, що діють на центральну нервову систему, транквілізатори і антидепресанти. При необхідності проводиться корекція ендокринних порушень.

Обов'язковою є раціональна психотерапія. Застосовуються методики секс-терапії по Мастерсу і Джонсону. Поведінкова терапія, що включає методику «стоп - старт», метод «стиснення», які допомагають відновити порушення еякуляції. Важливою умовою для досягнення успіху є наявність постійної, розуміючої, доброзичливої сексуальної партнерки.

Методика «стоп - старт» дозволяє домогтися гарного контролю над еякуляцією за період від 2 до 10 тижнів, але вимагає терпіння і старанності від обох партнерів.

Наша клініка оснащена всім необхідним обладнанням для успішного лікування наших пацієнтів. Широкий спектр фізіотерапії, тактовний персонал, гнучкий графік роботи і зручне розташування в центрі Києва на Печерську зроблять лікування комфортним і ефективним для Вас і Ваших близьких.

Проблеми «нижче пояса» традиційно відносяться до переліку «соромливих» захворювань, про які не прийнято говорити вголос. Почуття ніяковості не дозволяє чоловікові вчасно звернутися за допомогою до лікаря, а проблема сама не вирішується, більш того, час грає проти нас і хвороба продовжує розвиватися. Спочатку дрібні неприємності, з часом можуть стати великою бідою для Вас і Ваших близьких. Відкиньте непотрібний помилковий сором, припиніть роками мучиться в поодинці! Ми з вами!

Не потрібно приховувати те, що можна вилікувати. Ваші інтимні проблеми - наша щоденна робота. Грамотні, компетентні і делікатні фахівці нашої клініки до Ваших послуг. Чим раніше Ви зробите перший крок назустріч своєму здоров'ю, тим легше і швидше ми з Вами пройдемо цей шлях.
Записатися на прийом до уролога
Замовте дзвінок і ми з Вами зв'яжемося

Дивіться також:
Стаття: фактори ризику розвитку еректильної дисфункції
Методи обстеження в урології та андрології
Кому потрібна консультація уролога. Групи ризику

Наші контакти
Будьте здорові і щасливі!

Автор: Вячеслав Скоробогатий
Авторські права захищені G+


НОВИНИ

12.08.2016

Акційний пакет - здоров'я чоловіка

Спеціально для чоловіків ми розробили спеціальні пакети досліджень, що дозволяють економити до -15% на комплексній діагностиці чоловічого здоров'я в клініці Детальніше...

10.08.2016

Що таке ризик розвитку еректильної дисфункції. Група ризику.

Від чого залежить ризик розвитку порушення ерекції у чоловіків. Детальніше...

08.08.2016

Консультація сексолога, сексопатолога - проблеми вирішуються

З проблемами сексуальної сфери стикається майже кожна людина. Більшість з них успішно лікуються. Терпіти або насолоджуватися - вирішувати Вам! Детальніше...

МедЦентрСервіс МЦС
всі права захищені 2011-2017 Яндекс.Метрика