Клініка МедЦентрСервіс, Київ, Печерськ

Каверніт

Каверніт - запалення печеристих тіл статевого члена. Каверніт може розвинутися внаслідок:
травми статевого члена з розривом одного з кавернозних тіл;
гострого уретриту;
будь-якого гнійно-запального захворювання (ангіна, остеомієліт).
     При каверніті в одному з печеристих тіл утворюється запальний інфільтрат, що проявляється появою хворобливого ущільнення в статевому члені.

     Як проявляється каверніт
     Захворювання починається гостро, раптово. З'являється біль у статевому члені, яка може носити дуже виражений характер. Статевий член збільшується, шкіра його стає червоною, набряклою. Може з'явитися ерекція, не пов'язана з сексуальним збудженням. Одночасно у хворого з'являються загальні симптоми запального захворювання - головний біль, озноб, слабкість, підвищення температури тіла.

     Що відбувається далі
     Якщо не проводиться жодних лікувальних заходів, що утворився в кавернозному тілі інфільтрат може нагнойтися. У цьому випадку утворюється абсцес кавернозного тіла, який швидко проривається в просвіт сечовипускального каналу. Згодом на місці абсцесу розростається рубцева тканина, і це призводить до викривлення статевого члена при ерекції, що може завдавати сильні незручності або взагалі робить неможливим статевий акт.

     Лікування каверніта
     Проводиться обов'язково в лікарні через небезпеку розвитку описаних ускладнень. Проводиться лікування основного захворювання, що призвів до розвитку каверніта, курс антибактеріальної терапії. Додатково застосовуються препарати, що мають розсмоктуючий ефект. Коли гостра фаза запалення проходить, вдаються до місцевих теплових і фізіотерапевтичних процедур. Якщо розвинувся абсцес кавернозного тіла, його розкривають і дренують.

     Хронічний каверніт
     Хронічний каверніт може бути ускладненням хронічного уретриту або результатом неправильного або недостатнього лікування гострого каверніта. Захворювання проявляється нечіткими болями в статевому члені, болючою ерекцією або еректильною дисфункцією, наявністю в статевому члені ділянки хворобливого ущільнення. Лікування хронічного каверніта принципово таке ж, як і гострого, проводиться в домашніх умовах, при цьому більший упор робиться на місцеві терапевтичні заходи.

     Профілатіка каверніта
     Полягає в лікуванні уретриту або будь-якого іншого запального захворювання, яке може ускладнитися розвитком каверніта. При травмі статевого члена обов'язково необхідно провести курс антибактеріальної терапії, а під час гострої ангіни, пневмонії і будь-якого іншого запального захворювання - уважно прислухатися до свого організму, і при найменшій підозрі - звертатися до уролога.

Рекомендуємо Вам відвідати уролога "МедЦентрСервіс"
Зручно і анонімно на Печерську
Записатись на прийом до лікаря
Замовте дзвінок і ми з Вами зв'яжемося

Наша адреса: Київ, Печерськ, вул. Кловський узвіз, 18.
Тел. (044) 280-01-52, (096) 280-01-52, (093) 332-77-87

Дивіться також:
Консультація уролога
Консультація венеролога


Наші контакти
Будьте здорові і щасливі!


НОВИНИ

12.08.2016

Акційний пакет - здоров'я чоловіка

Спеціально для чоловіків ми розробили спеціальні пакети досліджень, що дозволяють економити до -15% на комплексній діагностиці чоловічого здоров'я в клініці Детальніше...

10.08.2016

Що таке ризик розвитку еректильної дисфункції. Група ризику.

Від чого залежить ризик розвитку порушення ерекції у чоловіків. Детальніше...

08.08.2016

Консультація сексолога, сексопатолога - проблеми вирішуються

З проблемами сексуальної сфери стикається майже кожна людина. Більшість з них успішно лікуються. Терпіти або насолоджуватися - вирішувати Вам! Детальніше...

МедЦентрСервіс МЦС
всі права захищені 2011-2017 Яндекс.Метрика