Клініка МедЦентрСервіс, Київ, Печерськ

Гострокінцеві кондиломи у чоловіків

Гострі кондиломи - захворювання, при якому на статевих органах чоловіків з'являються типові розростання, що нагадують бородавки або кольорову капусту.

Причини появи гострих кондилом у чоловіків
Безпосередньою причиною появи кондилом є віруси. На сьогоднішній день відомо безліч вірусів, здатних викликати появу гострих кондилом і плоских бородавок статевих органів. Найбільш небезпечними з них є віруси папіломи людини (ВПЛ) 6 і 11 типів, оскільки вони здатні викликати онкологічні процеси, особливо у жінки - статевої партнерки чоловіка.

Папіломавірусна інфекція потрапляє в організм чоловіка, як правило, статевим шляхом. Можливе зараження при контакті з кров'ю, а також при тісному побутовому контакті, спільне використання предметів гігієни, білизни.

Для того, що б вірус почав працювати, у чоловіка повинно бути деяке зниження противірусного імунітету. Інкубціонний період не визначений. Від моменту зараження вірусом до появи перших ознак захворювання може пройти багато часу.
Потрапивши в організм чоловіка, папіломавірус потоком крові заноситься в епітеліальні клітини статевих органів, і, закріпившись там, починає патологічний процес.

Симптоми гострих кондилом у чоловіків.
Патологічна дія вірусу призводить до появи на поверхні слизової оболонки типових розростань, що нагадують бородавки, які мають часточкову або нитчату структуру або освіти на ніжці по типу кольорової капусти. Розмір окремих кондилом не перевищує декількох міліметрів. Кількість - від одиничної кондиломи, до суцільного килимового розростання.

Гострі кондиломи можуть з'явитися на голівці статевого члена, в вінцевої борозні, покривати внутрішній листок крайньої плоті, переходити на шкіру статевого члена. Частою локалізацією кондилом буває зовнішній отвір уретри. У важких випадках гострі кондиломи можуть поширитися на шкіру промежини і область анального отвору.

Болі для гострих кондилом не характерні. Іноді хворобливість може виникати внаслідок травматизації кондилом або роздратування крайньої плоті при розвитку запалення.

Чоловік, у якого є гострі кондиломи, є розповсюджувачем інфекції. При відкритому статевому контакті зараження партнерки неминуче, оскільки відбувається злущування зараженого вірусом епітелію з поверхні кондиломи.

Ускладнення папіломовірусною інфекції.
Нагноєння гострих кондилом, розвиток баланопостита;
Розвиток вторинного уретриту;
Прогресування інфекції і розвиток простатиту;
Травмування кондилом, утворення ерозій і виразок на крайньої плоті;
Прогресування захворювання з переходом на шкіру промежини і анальний отвір;
Загальне виснаження імунітету;
Рак статевих органів (чіткий зв'язок не доведена);

Діагностика гострих кондилом
Діагноз встановлюється на підставі огляду статевих органів. Крім того, проводиться ПЛР діагностика на онгокенні групи папілломавірусів (ВПЛ 6, 11 типу).
Оскільки гострі кондиломи можуть бути "верхівкою айсберга" чоловікові рекомендується обстеження на інші захворювання, що передаються статевим шляхом (ЗПСШ).

Лікування гострих кондилом
На сьогоднішній день не створено ліків, здатних повністю видалити вірус з організму людини.
Лікування гострих кондилом у чоловіків полягає у видаленні наявних розростань на статевому члені і проведенні імунотерапії для зниження ризику рецидиву захворювання.
Видалення гострих кондилом у чоловіків проводиться урологом або венерологом клініки "МедЦентрСервіс" методом радіохвильової деструкції. Це найсучасніший і найнадійніший метод видалення кондилом статевих органів. Радіохвильове видалення проводиться під місцевою анестезією. Ризик кровотечі та інших ускладнень мінімальний. Загоєння після радіохвильового видалення гострих кондилом проходить в мінімальні терміни, без утворення рубців.

У деяких випадках, видалення кондилом проводиться методом кріодеструкції (виморожування рідким азотом). Крім цього, можлива хімічна деструкція кондилом спеціальними ліками, що містять кислоти.

Після видалення кондилом чоловікові призначається курс імунотерапії, а також рекомендується сезонна імунна профілактика, оскільки залишається високий ризик рецидиву захворювання.
Обстеження та лікування статевої партнерки є обов'язковим!
Запишіть Вашу партнерку на
на прийом до гінеколога
нашої клініки.

Профілактика папіломавірусної інфекції.
Оскільки основний шлях проникнення вірусу в організм чоловіка статевий, принципи профілактики такі ж як і для будь-яких інфекцій, які передаються статевим шляхом. Головна профілактика - наявність однієї статевої партнерки. При випадкових статевих контактах, обов'язкове використання презерватива. Крім того, рекомендується підтримка загального імунітету організму.

Лікарі клініки "МедЦентрСервіс" проводять діагностику та лікування гострих кондилом статевих органів у чоловіків. Радіохвильове видалення і криохирургия, а також профілактична імунотерапія - головна умова успішного лікування. Досвідчений лікар гінеколог нашої клініки проведе обстеження і лікування Вашої статевої партнерки. Професіоналізм і делікатність, анонімність і конфіденційність - головні принципи роботи лікарів "МедЦентрСервіс".

Дивіться також:
Гострокінцеві кондиломи у жінок
Радіохвильова хірургія - передовий метод видалення кондилом
Кріохірургія - ефективне і безболісне видалення кондилом

Рекомендуємо Вам відвідати уролога клініки "МедЦентрСервіс"
Записатись на прийом до уролога
Замовте дзвінок і ми з Вами зв'яжемося

Наша адреса: Київ, Печерськ, вул. Кловський узвіз, 18.
Тел. (044) 280-01-52, (096) 280-01-52, (093) 332-77-87
Наші контакти
Будьте здорові і щасливі!

Автор: Вячеслав Скоробогатий
Авторські права захищені G+


НОВИНИ

12.08.2016

Акційний пакет - здоров'я чоловіка

Спеціально для чоловіків ми розробили спеціальні пакети досліджень, що дозволяють економити до -15% на комплексній діагностиці чоловічого здоров'я в клініці Детальніше...

10.08.2016

Що таке ризик розвитку еректильної дисфункції. Група ризику.

Від чого залежить ризик розвитку порушення ерекції у чоловіків. Детальніше...

08.08.2016

Консультація сексолога, сексопатолога - проблеми вирішуються

З проблемами сексуальної сфери стикається майже кожна людина. Більшість з них успішно лікуються. Терпіти або насолоджуватися - вирішувати Вам! Детальніше...

МедЦентрСервіс МЦС
всі права захищені 2011-2017 Яндекс.Метрика