Клініка МедЦентрСервіс, Київ, Печерськ

Рентгенологічні дослідження в урології

Рентгенологічні дослідження проводяться в спеціалізованих діагностичних клініках, оснащених спеціальним обладнанням.

В "МедЦентрСервіс" дане дослідження не проводяться.

Опис цього методу дослідження приводиться в якості інформаційного матеріалу для пацієнтів. Якщо Вам знадобиться ретгенологічне дослідження, наш лікар уролог направить Вас до наших партнерів.

Рентгенологічне дослідження є одним з найпоширеніших методів дослідження в урології завдяки своїй інформативності, точності і наочності.
Рентгенологічний метод заснований на властивості рентгенівських променів проникати через органи і тканини організму і створювати зображення на рентгенівській плівці. Внаслідок того, що різні органи і тканини мають різну щільність, рентгенівські промені створюють на плівці відображення різної інтенсивності, що дозволяє вивчити будову внутрішніх органів людини. Рентгенівське дослідження - безконтактний метод дослідження.

Пацієнт розташовується перед спеціальним екраном, що сприймає рентгенівське випромінювання. Промені, проходячи через досліджувану область відображаються на екрані, створюючи тіньове зображення органу, яке можна зафіксувати на фотоплівці, що знаходиться за екраном. Рентгенівське дослідження області нирок, сечоводів, сечового міхура і сечовипускального каналу називається оглядової урограммах. На знімках добре видно контури нирок, можна виявити пухлину, камені в нирці, сечоводах, сечовому міхурі. Недоліком оглядової урографії є мала інформативність. Для більш точної діагностики проводиться внутрішньовенне введення рентгенконтрастних речовин, які виділяються нирками і, проходячи по сечоводу в сечовий міхур, відображаються на рентгенограмах. Таке дослідження називається видільної (екскреторної) урографія. Цей метод дозволяє детально розглянути будову нирок і сечовивідних шляхів, оцінити функцію нирок, точно локалізувати камені і інші патологічні процеси. Після введення рентгенконтрастного речовини проводиться серія знімків на 7, 15 і 25 хвилинах. Повне звільнення організму від рентгенконтрастного речовини проходить протягом двох годин. Оскільки рентгенконтрасна речовина містить йод, це дослідження протипоказано людям з алергією на йодовмісні препарати. Також внутрішньовенна урографія протипоказана людям з важкими порушеннями функції нирок і печінки.
Підготовка до дослідження включає очищення кишечника.

Рекомендуємо Вам відвідати клініку "МедЦентрСервіс"
Записатись на прийом до лікаря
Замовте дзвінок і ми з Вами зв'яжемося

Наша адреса: Київ, Печерськ, вул. Кловський узвіз, 18.
Тел. (044) 280-01-52, (096) 280-01-52, (093) 332-77-87


Дивіться також:
Простатит. Причини, симптоми, лікування, профілактика
Що таке секрет простати
Еректильна дисфункція

Наші контакти
Будьте здорові і щасливі!

Автор: Вячеслав Скоробогатий
Авторські права захищені G+


НОВИНИ

12.08.2016

Акційний пакет - здоров'я чоловіка

Спеціально для чоловіків ми розробили спеціальні пакети досліджень, що дозволяють економити до -15% на комплексній діагностиці чоловічого здоров'я в клініці Детальніше...

10.08.2016

Що таке ризик розвитку еректильної дисфункції. Група ризику.

Від чого залежить ризик розвитку порушення ерекції у чоловіків. Детальніше...

08.08.2016

Консультація сексолога, сексопатолога - проблеми вирішуються

З проблемами сексуальної сфери стикається майже кожна людина. Більшість з них успішно лікуються. Терпіти або насолоджуватися - вирішувати Вам! Детальніше...

МедЦентрСервіс МЦС
всі права захищені 2011-2017 Яндекс.Метрика