Клініка МедЦентрСервіс, Київ, Печерськ

Пункційна біопсія

У деяких випадках, для встановлення точного діагнозу необхідне проведення гістологічного дослідження уражених захворюванням тканин.
Взяття зразка проводиться шляхом пункції (проколу) спеціальною голкою. У канал голки потрапляє деяка кількість тканин, після чого інструмент витягується. Отриманий матеріал відправляється для дослідження в гістологічну лабораторію.

 Біопсія проводиться під місцевим знеболенням. Найбільш часто біопсія проводиться для діагностики онкологічних процесів. Крім того, біопсія пункції нирок проводиться для диференціальної діагностики гломерулонефриту, амілоїдозу, деяких видів кіст.

Біопсія простати виконується, як правило, з метою діагностики раку передміхурової залози - захворювання, що зустрічається все частіше. Показанням до проведення біопсії простати є підвищення рівня ПСА (ПСА загальний і співвідношення вільного до загального ПСА). Біопсія проводиться з декількох точок (від 6 до 10), що дозволяє діагностувати рак простати з високою точністю, ще до початку клінічних проявів захворювання. Дослідження біопсійного матеріалу дозволяє достовірно встановити тип пухлини і стадію захворювання. Отримані результати дослідження дозволяють розробити стратегію і тактику лікування, а також, скласти прогноз захворювання.

Всім чоловікам, після 40 років, один раз на рік рекомендується профілактичний огляд у лікаря уролога, який включає проведення аналізу крові на ПСА (простатоспецифічний антиген), палацовий ректальний огляд простати і трансректальне УЗД простати - ТРУЗД. При підвищенні рівня ПСА проводиться біопсія пункції простати.

Біопсія яєчка проводиться при підозрі на пухлинний процес.

При деяких формах безпліддя біопсія яєчка проводиться з метою отримання сперматозоїдів для штучного запліднення.

Рекомендуємо Вам відвідати уролога "МедЦентрСервіс"
Записатись на прийом до лікаря
Замовте дзвінок і ми з Вами зв'яжемося

Наша адреса: Київ, Печерськ, вул. Кловський узвіз, 18.
Тел. (044) 280-01-52, (096) 280-01-52, (093) 332-77-87


Дивіться також:
Простатит. Причини, симптоми, лікування, профілактика
Що таке секрет простати
Еректильна дисфункція

Наші контакти
Будьте здорові і щасливі!

Автор: Вячеслав Скоробогатий
Авторські права захищені G+


НОВИНИ

12.08.2016

Акційний пакет - здоров'я чоловіка

Спеціально для чоловіків ми розробили спеціальні пакети досліджень, що дозволяють економити до -15% на комплексній діагностиці чоловічого здоров'я в клініці Детальніше...

10.08.2016

Що таке ризик розвитку еректильної дисфункції. Група ризику.

Від чого залежить ризик розвитку порушення ерекції у чоловіків. Детальніше...

08.08.2016

Консультація сексолога, сексопатолога - проблеми вирішуються

З проблемами сексуальної сфери стикається майже кожна людина. Більшість з них успішно лікуються. Терпіти або насолоджуватися - вирішувати Вам! Детальніше...

МедЦентрСервіс МЦС
всі права захищені 2011-2017 Яндекс.Метрика