Клініка МедЦентрСервіс, Київ, Печерськ

Амбулаторне (малоінвазивне) лікування геморрою

Найважливішим досягненням сучасної медицини є малоінвазивні, безпечні і комфортні для пацієнта методи лікування геморою, дуже ефективні в амбулаторних умовах. Завдяки цим методам, лікування геморою складається з 1-3 візитів до лікаря, з інтервалом приблизно в два - три тижні. При цьому, Ви практично повністю, зберігаєте свою працездатність і ведете активний спосіб життя. Видалення геморою відбувається Безкровно, безболісно, не вимагає наркозу і госпіталізації.

Малоінвазивні методи лікування геморою
Кріодеструкція геморою
Лігування латексними кільцями

Вибір методу видалення геморою залежить від кількості гемороїдальних вузлів, форми і стадії захворювання.

Рекомендуємо Вам відвідати проктолога "МедЦентрСервіс"
Записатись на прийом до лікаря
Замовте дзвінок і ми з Вами зв'яжемося

Наша адреса: Київ, Печерськ, вул. Кловський узвіз, 18.
Тел. (044) 280-01-52, (096) 280-01-52, (093) 332-77-87


 Кріодеструкція гемороя, проктологія, гарний проктолог, консультація проктолога, геморой, видалення геморою, лечение геморою   - клініка МедЦентрСервіс, Київ, ПечерскВ основі методу кріодеструкції лежить вплив на гемороїдальні вузли наднизьких температур. Заморожування гемороїдальних вузлів, з подальшим розморожуванням, призводить до їх загибелі та відторгнення. Процедура проводиться спеціальним приладом - кріодеструктором, який заправляється рідким азотом, що має температуру - 195,8 ° C. Операція проводиться амбулаторно, не вимагає госпіталізації, практично безкровно, не вимагає проведення наркозу, оскільки дія холоду забезпечує наступ анестезії в процесі проморожування тканин. На місці відмерлих тканин залишається поверхнева ерозія, яка швидко епітелізується і заживає.

Латексне лігування геморою, проктологія, гарний проктолог, консультація проктолога, геморрой, видалення геморою, лікування геморою - клініка МедЦентрСервіс, Київ, ПечерскВакуумне латексне лігування є одним з найбільш високоефективних малоінвазивних методів лікування геморою. Лігування гемороїдальних вузлів латексними кільцями дозволяє уникнути геморроїдектомії приблизно у 80% хворих. Результати латексного лігування порівнянні з результатами хірургічного лікування. Для зниження ризику ускладнень і усунення неприємних відчуттів перед втручанням пацієнтам рекомендується виконувати невелику очисну клізму, або підготуватися за допомогою преперата «Нормакол». Серед нечастих ускладнень лігування латексними кільцями зустрічаються помірні больові відчуття.


Консервативне лікування геморою, найчастіше, приносить тимчасове поліпшення. Рано чи пізно, під впливом провокуючих чинників, йде повторне загострення і подальше прогресування захворювання. Для повного лікування пацієнта необхідно застосування більш радикальні методи лікування геморою. У минулому це означало хворобливу операцію, з усіма труднощами стаціонарного лікування та післяопераційного періоду.

У розвинених країнах типову геморроідектомію (хірургічну операцію) в даний час виконують лише у 17-21% пацієнтів. У решти застосовують малоінвазивні методи лікування.

Протипоказанням для проведення малоінвазивних методів лікування є тромбоз гемороїдальних вузлів, гострий та хронічний парапроктит, і інші запальні захворювання анального каналу та промежини. У цьому випадку, перед проведенням кріодеструкції або латексного лігування, необхідний попередній підготовчий курс консервативної терапії або тромбектомія.

Проктологи "МедЦентрСервіс" мають великий досвід лікування геморою. Наші методи видалення геморою ефективні, не вимагають наркозу, проводяться амбулаторно, безболісно і без госпіталізації. А результати лікування можна порівняти з хірургічним лікуванням.


Інші методи лікування геморою
Консервативне (медикаментозне) лікування геморою
Хірургічне лікування геморою

Дивіться також:
Причини і симптоми геморою
Основні методи лікування геморою
Що ще лікують наші проктологи
Основні методи обстеження в проктології

Наші контакти
Будьте здорові і щасливі!

Автор: Вячеслав Скоробогатий
Авторські права захищені G+


НОВИНИ

12.08.2016

Спеціальна ціна на видалення геморою, анальних тріщин, сосочків і бахромок - 15%

Знижка діє, за умови запису на прийом або замовленні зворотного дзвінка з нашого сайту Детальніше...

01.08.2016

Спеціальна акційна ціна на послуги проктолога

Тільки в серпні 2016 року спеціальна ціна на первинну консультацію у лікаря-проктолога нашої клініки з оглядом і проведенням аноскопии становить 180 грн. Детальніше...

МедЦентрСервіс МЦС
всі права захищені 2011-2017 Яндекс.Метрика