Клініка МедЦентрСервіс, Київ, Печерськ

Лікування геморою

Геморой - проблема, здатна зробити життя нестерпним, проте, наявність у Вас геморою не є приводом для розпачу. Троє з чотирьох, рано чи пізно, стикаються з цією проблемою. Величезна кількість людей проходять успішне лікування геморою.

Вибір методу лікування геморою залежить від стадії і ступеня тяжкості захворювання, вираженості симптомів, загального стану здоров'я пацієнта і наявності супутніх захворювань.

Як правило, консервативне лікування геморою носить виключно тимчасовий характер. Рано чи пізно, малорухливий спосіб життя, погрішності в харчуванні, алкоголь і фізичне перенапруження ведуть до чергового загострення.

Сьогодні "Золотим стандартом" лікування геморою є
 вакуумне латексне лігування геморою

Мала травматичність, безболісність, мінімальна крововтрата і відсутність необхідності в наркозі роблять його методом вибору для пацієнта і лікаря.

Важливо !!!
Не займайтеся самолікуванням! Консервативне лікування геморою можливо лише в тому випадку, якщо діагноз "геморой" встановлено фахівцем - колопроктології, так як під маскою геморою можуть ховатися більш грізні захворювання товстої кишки.

Рекомендуємо Вам відвідати проктолога "МедЦентрСервіс"
Записатись на прийом до лікаря
Замовте дзвінок і ми з Вами зв'яжемося

Наша адреса: Київ, Печерськ, вул. Кловський узвіз, 18.
Тел. (044) 280-01-52, (096) 280-01-52, (093) 332-77-87

Пам'ятайте !!!
  • Лікування геморою може бути успішним на будь-якій стадії, однак, раннє звернення до проктолога допоможе уникнути хірургічного лікування і госпіталізації.
  • Діагностика геморою крім огляду і пальцевого дослідження, повинна включати проведення аноскопії або ректороманоскопії.
  • Ректальна кровотеча - це не завжди геморой. Обстеження у проктолога є обов'язковим, для точного встановлення джерела кровотечі.

Вибір методу лікування геморою залежить від його стадії:
  • Неускладнений комбінований, внутрішній або зовнішній геморой 1 стадії: лікування, як правило консервативне.
  • Внутрішній геморой 1 стадії, ускладнений кровотечею, а також внутрішній геморой 2 стадії: оптимальний метод лікування - кріодеструкція або вакуумне латексне лігування (лігування латексними кільцями), в залежності від кількості та розмірів гемороїдальних вузлів.
  • Внутрішній геморой 3 стадії з випаданням гемороїдальних вузлів: латексне лігування або хірургічне лікування (метод Лонго, радикальна гемороїдектомія).
  • Зовнішній або комбінований геморой 4 стадії: хірургічне лікування (геморроїдектомія) або трансанальная резекція слизової по методу Лонго.

Основні методи лікування геморою:
Консервативне (медикаментозне) лікування геморою
Малоінвазивні (амбулаторні) методи видалення геморою
Хірургічне лікування геморою


Сучасні амбулаторні методи лікування геморою:
 
Лікування гострого тромбозу зовнішнього гемороїдального вузла:
Тромбектомія - розтин тромбованного гемороїдального вузла і видалення тромбу (згустку венозної крові). Тромбектомія показана при великих вузлах, що доставляють хворому сильний дискомфорт, а консервативна терапія неефективна або може зайняти занадто довгий час. Дана процедура не вимагає госпіталізації. Після тромбектоміі настає швидке полегшення, гемороїдальний вузол, через деякий час, спадається. У більшості випадків, тромбектомія проводиться в амбулаторних умовах, під місцевою анестезією і не вимагає госпіталізації.

Висічення зовнішнього гемороїдального вузла: процедура дозволяє усунути саму причину тромбозу - зовнішній гемороїдальний вузол. Це найбільш ефективна методика лікування зовнішнього геморою, так як дозволяє позбутися в подальшому від періодично виникають загострень. Висічення зовнішнього вузла показано при гострому тромбозі, коли консервативна терапія неефективна, або тромбірованний вузол доставляє сильний дискомфорт. Висічення зовнішнього гемороїдального вузла проводиться високочастотним електроскальпель. Процедура проводиться амбулаторно,
не вимагає наркозу і госпіталізації.


Рекомендуємо Вам відвідати проктолога "МедЦентрСервіс"
Записатись на прийом до лікаря
Замовте дзвінок і ми з Вами зв'яжемося

Наша адреса: Київ, Печерськ, вул. Кловський узвіз, 18.
Тел. (044) 280-01-52, (096) 280-01-52, (093) 332-77-87


Дивіться також:
Причини і симптоми геморою
Що ще лікують наші проктологи
Методи діагностики в проктології
Як підготувати кишечник перед візитом до проктолога
Вакуумне латексне лігування - передовий метод лікування геморою

Наші контакти
Будьте здорові і щасливі!

Автор: Вячеслав Скоробогатий
Авторські права захищені G+


НОВИНИ

12.08.2016

Спеціальна ціна на видалення геморою, анальних тріщин, сосочків і бахромок - 15%

Знижка діє, за умови запису на прийом або замовленні зворотного дзвінка з нашого сайту Детальніше...

01.08.2016

Спеціальна акційна ціна на послуги проктолога

Тільки в серпні 2016 року спеціальна ціна на первинну консультацію у лікаря-проктолога нашої клініки з оглядом і проведенням аноскопии становить 180 грн. Детальніше...

МедЦентрСервіс МЦС
всі права захищені 2011-2017 Яндекс.Метрика