Клініка МедЦентрСервіс, Київ, Печерськ

Вакуумне латексне лігування геморрою

У нашій клініці застосовується сучасний і ефективний метод видалення геморою - лігування гемороїдальних вузлів латексними кільцями (вакуумне латексне лігування).

Видалення геморою проводиться спеціальним пристроєм, за допомогою якого на основу гемороїдального вузла надягають латексне кільце. Після здавлювання ніжки і припинення кровообігу, вузол гине і відторгається разом з кільцем на 7 - 10 день.

Видалення геморою абсолютно безболісне, не вимагає наркозу, проводиться амбулаторно, без госпіталізації і обмеження працездатності.

Лігування гемороїдальних вузлів латексними кільцями дозволяє уникнути операції у 80% хворих на геморой.

Рекомендуємо Вам відвідати проктолога "МедЦентрСервіс"
Записатись на прийом до лікаря
Замовте дзвінок і ми з Вами зв'яжемося

Наша адреса: Київ, Печерськ, вул. Кловський узвіз, 18.
Тел. (044) 280-01-52, (096) 280-01-52, (093) 332-77-87


Протягом перших двох днів після лігування пацієнти можуть відзначати відчуття стороннього тіла в анальному каналі і незначний больовий синдром, який знімається звичайними анальгетиками. Ці явища не вважають ускладненнями, вони пов'язані з перетискання ніжки гемороїдального вузла і не вимагають спеціального лікування.

Лігування гемороїдальних вузлів виконується при 2 і 3 стадії геморою і дозволяє домогтися гарних результатів - припинення виділення крові і випадання гемороїдальних вузлів. У деяких випадках, процедуру можна проводити при четвертій стадії захворювання, тобто при постійно випадаючих гемороїдальних вузлах, але з чітко вираженими межами вузлів.
Відсутність чітких меж кордонів між зовнішніми і внутрішніми гемороїдальними вузлами, що спостерігається при комбінованому геморої, ускладнює накладення латексних кілець.
Протипоказанням для лігування внутрішніх гемороїдальних вузлів є запальні захворювання: гостра тріщина анального каналу, хронічний парапроктит, проктит в фазі запалення.

Як відбувається лігувания гемороїдальних вузлів
Лігування гемороїдальних вузлів проводиться на проктологічному кріслі через аноскопа, введеного в пряму кишку.
Через аноскоп до гемороїдальних вузла підводять головку вакуумного лігатора, приєднаний до відсмоктування для створення негативного тиску. За рахунок вакууму гемороїдальний вузол втягується всередину головки. Далі, за допомогою спускового механізму лігатора на основу гемороїдального вузла накидають латексне кільце, після чого лігатор видаляється.
Латексне кільце поступово передавлює і перетинає ніжку гемороїдального вузла і відторгається разом з ним через 7 - 10 днів.
Вакуумне лігування можна застосовувати не тільки в випадках з чітко обмеженою ніжкою гемороїдального вузла, але і при циркулярному внутрішньому геморої, коли досить складно визначити ніжку вузла.
Лігування у пацієнта з трьома внутрішніми гемороїдальними вузлами зазвичай проводиться за два або три сеанси. Під час першого сеансу віддаляється один або два гемороїдальних вузла. Через 2 - 3 тижні видаляється третій вузол.
При дуже великих гемороїдальних вузлах, розмір яких не дозволяє відразу захопити вузол в головку апарату, проводиться додатковий (повторний) сеанс лігування через 3-4 тижні.

Можливі ускладнення латексного лігування.
Больовий синдром
Тромбоз зовнішніх гемороїдальних вузлів
ректальна кровотеча

Больовий синдром після видалення геморою зазвичай може турбувати першу добу і знімається звичайними анальгетиками, проте іноді біль буває сильно вираженим. Це частіше відбувається при видаленні відразу трьох гемороїдальних вузлів, якщо латексне кільце було накладено на ніжку гемороїдального вузла на рівні лінії гребінця, тобто в області заднього проходу, де багато больових рецепторів. Наші проктологи мають достатній досвід латексного лігування і проводять видалення множинних вузлів в два або три сеанси. Це дозволяє проводити лікування геморою безпечно і комфортно для наших пацієнтів.

Гострий тромбоз гемороїдальних вузлів - рідкісне ускладнення латексного лігування геморою. Може виникнути після лігування геморою у пацієнта зі змішаною формою геморою, коли немає чіткої межі між внутрішніми і зовнішніми гемороїдальними вузлами. Лікування тромбозу консервативне, в деяких випадках проводиться тромбектомія - розсічення тромбованного вузла і видалення згустку крові.

При таких захворюваннях як анальна тріщина і хронічний парапроктит, лігування проводиться після їх ліквідації.
 
Ректальні кровотеча - дуже рідкісне ускладнення, що виникає внаслідок зіскакування лігатури з гемороїдального вузла або розриву лігатури. Це може статися при напруженні пацієнта, недотриманні ним лікарських рекомендацій щодо обмеження фізичних навантажень, профілактиці закрепів, харчуванню та гігієні. З метою запобігання зіскакування або розриву латексного кільця наші проктологи проводять лігування двома латексними кільцями, особливо у пацієнтів з великими гемороїдальними вузлами.
Іноді кровотеча може статися під час перших відвідин туалету, тому, перед лігуванням геморою, рекомендутся правильна підготовка кишечника.
Як правильно підготуватися до латексних лігуванню геморою Ви дізнаєтеся на цій сторінці трохи нижче.
Таким чином, вакуумне латексне лігування - оптимальний метод видалення геморою в амбулаторних умовах.

 У нашій клініці "МедЦентрСервіс" методика вакуумного латексного лігування з успіхом застосовується більше 12 років. Нами накопичено величезний досвід лікування цим малоінвазивним методом. Ми позбавимо Вас від цього неприємного захворювання. Якщо у вас виникли питання, Ви можете отримати попередню консультацію проктолога за нашими телефонами, а також, Ви можете скористатися формою «Запитайте лікаря » і задати своє питання проктологу. Ми Вам обов'язково відповімо. Наша клініка має зручне розташування в Києві, на Печерську. Лікар проктолог приймає з понеділка по суботу (включно).


Записатись на прийом до лікаря
Замовте дзвінок і ми з Вами зв'яжемося

Наша адреса: Київ, Печерськ, вул. Кловський узвіз, 18.
Тел. (044) 280-01-52, (096) 280-01-52, (093) 332-77-87Малоінвазивні методи лікування геморою
Кріодеструкція геморою
Вакуумне латексне лігування
Лігування із застосуванням кріотерапії


Дивіться також:
Причини і симптоми геморою
Що ще лікують наші проктологи
Методи діагностики в проктології
Як підготувати кишечник перед візитом до проктолога

Наші контакти
Будьте здорові і щасливі!

Автор: Вячеслав Скоробогатий
Авторські права захищені G+


НОВИНИ

12.08.2016

Спеціальна ціна на видалення геморою, анальних тріщин, сосочків і бахромок - 15%

Знижка діє, за умови запису на прийом або замовленні зворотного дзвінка з нашого сайту Детальніше...

01.08.2016

Спеціальна акційна ціна на послуги проктолога

Тільки в серпні 2016 року спеціальна ціна на первинну консультацію у лікаря-проктолога нашої клініки з оглядом і проведенням аноскопии становить 180 грн. Детальніше...

МедЦентрСервіс МЦС
всі права захищені 2011-2017 Яндекс.Метрика