Клініка МедЦентрСервіс, Київ, Печерськ

Кріодеструкція геморою

Методика заморожування тканин до наднизьких температур (- 195,8 ° C) застосовується з медицині давно, проте, широке поширення кріохірургія отримала з появою спеціальної апаратури.Проктологія, гарний проктолог, консультація проктолога, лікування геморою, видалення геморою без операції, вакумне латексне лігування геморою  - клініка МедЦентрСервіс, Київ, ПечерскМетод кріодеструкції використовується в багатьох областях медицини, в тому числі і в проктологічній практиці. Даний метод використовується для видалення геморою, хронічних анальних тріщин, поліпів, гіпертрофованих анальних сосочків і бахромок, періанальних кондилом, рубцевих стриктур анального каналу.


Перевагами кріохірургії є:

мінімальна травматичність операції, безкровність і майже повна безболісність кріохірургічного втручання, так як дія холоду забезпечує наступ анестезії в процесі проморожування тканин.
відсутність необхідності в проведенні наркозу.
незначна і короткочасна перифокальная реакція у вигляді гіперемії та набряку після кріодеструкції.
відсутність утворення рубців. На місці відмерлих тканин залишається поверхнева ерозія, яка швидко епітелізується з утворенням еластичного рубця.
можливість проведення операції амбулаторно, без госпіталізації.

Даний метод лікування геморою дозволяє пацієнтові запобігти розвитку захворювання, позбутися симптомів захворювання, уникнути класичного хірургічного втручання в 70- 80% випадків!

Заморожування викликає утворення кристалів льоду в позаклітинному і внутрішньоклітинному просторі і стаз крові, що призводить до руйнування і некрозу тканини. Найефективніші методи включають швидке заморожування і повільне відтавання. Багаторазова швидша процедура заморожування сильніше пошкоджує тканини, ніж тривалий заморожування.

При впливі низьких температур система кровоносних судин теплокровного організму утворює теплової бар'єр, який перешкоджає проникненню холоду в тканини. Наприклад, приклавши лід до забитого коліна, ми охолоджуємо лише верхній шар шкіри. Температура суглоба при цьому анітрохи не змінюється.
Коли можливості організму по нейтралізації холоду вичерпуються, він починає поступово "здавати позиції". Утворюються чіткі межі охолодження, товщиною в десяті частки міліметра, за якими організм ще в змозі підтримувати температуру в нормі. Тут тканина жива, анітрохи не пошкоджена холодом. Частина тканини, що залишилася за "тепловим фронтом", не отримує припливу теплої крові, її температура різко знижується, заморожені клітини руйнуються і тканина гине.
Подальше заморожування поступово зсуває цю межу в глиб тканини. Виходить, що організм сам віддає зайве і непотрібне з мінімальною шкодою для себе.
Лікар впливає холодом, поки не загине патологічна тканина. А здорова тканина в цей момент ще "тримає оборону".
Загибла тканина відривається протягом 5 -7 днів. Рана затягується без рубця. Кровотечі практично не буває ні під час операції, ні після неї. Цікаво, що холод заморожує і нервові закінчення, так що процедура практично безболісна.

Операція з видалення патологочно зміненої тканини покращує стан здорової: тканина як би омолоджується, посилюються її захисні властивості.

У проктології кріохірургічний метод в нашій країні запроваджено В.Д.Федоровим (1973) і Г.А.Подоляк (1972), які успішно використовували кріовтручання при лікуванні анальних тріщин, поліпів, кондилом, свищів прямої кишки і геморою. Особливо позитивний ефект відзначений при геморої, коли руйнування гемороїдальних вузлів за допомогою кріодеструктора здійснюється досить безболісно і ефективно. В.Д.Федоров в той же час з співробітниками здійснив кріодеструкцію злоякісних пухлин прямої кишки в неоперабельних випадках і отримав позитивні результати.


Рекомендуємо Вам відвідати проктолога "МедЦентрСервіс"
Записатись на прийом до лікаря
Замовте дзвінок і ми з Вами зв'яжемося

Наша адреса: Київ, Печерськ, вул. Кловський узвіз, 18.
Тел. (044) 280-01-52, (096) 280-01-52, (093) 332-77-87Дивіться також:
Причини і симптоми геморою
Що ще лікують наші проктологи
Методи діагностики в проктології
Як підготувати кишечник перед візитом до проктолога
Вакуумне латексне лігування - передовий метод лікування геморою


Наші контакти
Будьте здорові і щасливі!


НОВИНИ

12.08.2016

Спеціальна ціна на видалення геморою, анальних тріщин, сосочків і бахромок - 15%

Знижка діє, за умови запису на прийом або замовленні зворотного дзвінка з нашого сайту Детальніше...

01.08.2016

Спеціальна акційна ціна на послуги проктолога

Тільки в серпні 2016 року спеціальна ціна на первинну консультацію у лікаря-проктолога нашої клініки з оглядом і проведенням аноскопии становить 180 грн. Детальніше...

МедЦентрСервіс МЦС
всі права захищені 2011-2017 Яндекс.Метрика