Клініка МедЦентрСервіс, Київ, Печерськ

Тромбоз гемороїдальних вузлів

Тромбоз гемороідальних вузлів, тромбектомія  - клініка МедЦентрСервіс, Київ, ПечерскГострий гемороїдальний тромбоз зазвичай виникає при напруженні в туалеті. Відбувається набряк гемороїдальних вузлів, який посилюється спазмом сфінктера прямої кишки. Застій венозної крові призводить до утворення тромбу в гемороїдальних вузлах. Пацієнти відзначають випадання вузла, сильні болі, набряк і слизові виділення з прямої кишки з неприємним запахом. При огляді визначаються випадаючі набряклі і хворобливі внутрішні гемороїдальні вузли.

Золотим стандартом лікування гострого тромбозу гемороїдальних вузлів є тромбектомія.

Рекомендуємо Вам відвідати проктолога "МедЦентрСервіс"
Записатись на прийом до лікаря
Замовте дзвінок і ми з Вами зв'яжемося

Наша адреса: Київ, Печерськ, вул. Кловський узвіз, 18.
Тел. (044) 280-01-52, (096) 280-01-52, (093) 332-77-87
Тромбектомія - видалення тромбу (згустку венозної крові). Тромбектомія являє собою розтин тромбованного вузла і видалення тромбу. Тромбектомія показана при великих вузлах, що доставляють хворому сильний дискомфорт, а консервативна терапія неефективна або може зайняти занадто довгий час. Дана процедура проводиться амбулаторно і не вимагає госпіталізації. Після тромбектоміі настає швидке полегшення, гемороїдальний вузол, через деякий час, спадається. Через 3-4 тижні, в плановому порядку, проводиться латексне лігування гемороїдальних вузлів.

Висічення зовнішнього гемороїдального вузла: процедура дозволяє усунути саму причину тромбозу - зовнішній гемороїдальних вузол. Це найбільш ефективна методика лікування зовнішнього геморою, так як дозволяє позбутися в подальшому від періодично виникаючого загостреня. Висічення зовнішнього вузла показано при гострому тромбозі, коли консервативна терапія неефективна, або тромбованний вузол доставляє сильний дискомфорт. В абсолютній більшості випадків дана процедура проводиться в амбулаторних умовах, під місцевою анестезією і не вимагає госпіталізації. Висічення зовнішнього гемороїдального вузла може здійснюватися високочастотним електроскальпелем.
Проктологи нашої клініки мають великий досвід проведення даної операції.

Дивіться також:
Причини і симптоми геморою
Що ще лікують наші проктологи
Методи діагностики в проктології
Як підготувати кишечник перед візитом до проктолога
Вакуумне латексне лігування - передовий метод лікування геморою


Наші контакти
Будьте здорові і щасливі!НОВИНИ

12.08.2016

Спеціальна ціна на видалення геморою, анальних тріщин, сосочків і бахромок - 15%

Знижка діє, за умови запису на прийом або замовленні зворотного дзвінка з нашого сайту Детальніше...

01.08.2016

Спеціальна акційна ціна на послуги проктолога

Тільки в серпні 2016 року спеціальна ціна на первинну консультацію у лікаря-проктолога нашої клініки з оглядом і проведенням аноскопии становить 180 грн. Детальніше...

МедЦентрСервіс МЦС
всі права захищені 2011-2017 Яндекс.Метрика