Клініка МедЦентрСервіс, Київ, Печерськ

Болі в животі

Болі в животі - симптом, характерний для безлічі захворювань черевної порожнини.
Якщо больовий синдром має циклічність і зв'язок з роботою травної системи (прийом їжі, спорожнення кишечника, відходження газів), то він може вказувати на проблеми з кишечником. Якщо такого зв'язку не простежується, необхідно шукати інші причини.
При синдромі роздратованого кишечника болі в животі мають обов'язковий зв'язок з роботою кишечника, носять спастичний, що тягне, колючий, ріжучий характер, часто супроводжується порушенням випорожнення кишечника.
Дивертикулярна хвороба проявляється болями спастичного характеру, переважно в лівій частині живота і соспровождается запорами. Посилення болю, поява тупого компонента, загальних ознак запалення може свідчити про дивертикулите.
Неспецифічний виразковий коліт, хвороба Крона проявляються постійними, наростаючими, болями і супроводжуються прискореним рідким стільцем, слизовими виділеннями і загальними ознаками запалення (слабкість, підвищення температури тіла).
При пухлинах болі можуть бути постійними, тупими, супроводжується порушенням роботи внутрішніх органів, загальним виснаженням і інтоксикацією.
Больовий синдром в животі може бути дуже різноманітним і вимагає всебічного обстеження пацієнта. При необхідності призначаються консультації хірурга, гастроентеролога. Проводиться УЗД і необхідні аналізи.

Рекомендуємо Вам відвідати проктолога "МедЦентрСервіс"
Записатись на прийом до лікаря
Замовте дзвінок і ми з Вами зв'яжемося

Наша адреса: Київ, Печерськ, вул. Кловський узвіз, 18.
Тел. (044) 280-01-52, (096) 280-01-52, (093) 332-77-87

Дивіться також:
Методи діагностики в проктології
Симптоми проктологічних захворювань
Вакуумне латексне лігування - оптимальний метод лікування геморою

Наші контакти
Будьте здорові і щасливі!

Автор: "МедЦентрСервіс"
Авторскі права захищені G+


НОВИНИ

12.08.2016

Акційний пакет - здоров'я чоловіка

Спеціально для чоловіків ми розробили спеціальні пакети досліджень, що дозволяють економити до -15% на комплексній діагностиці чоловічого здоров'я в клініці Детальніше...

10.08.2016

Що таке ризик розвитку еректильної дисфункції. Група ризику.

Від чого залежить ризик розвитку порушення ерекції у чоловіків. Детальніше...

08.08.2016

Консультація сексолога, сексопатолога - проблеми вирішуються

З проблемами сексуальної сфери стикається майже кожна людина. Більшість з них успішно лікуються. Терпіти або насолоджуватися - вирішувати Вам! Детальніше...

МедЦентрСервіс МЦС
всі права захищені 2011-2017 Яндекс.Метрика