Клініка МедЦентрСервіс, Київ, Печерськ

    Іригоскопія

    Ірігоскопія в клініці "МедЦентрСервіс" не проводиться.

Рентгенологічне дослідження товстої кишки
Важливе місце в обстеженні проктологічного хворого займає вивчення стану всієї товстої кишки рентгенологічним методом. Найбільшу діагностичну цінність представляє ирригоскопия. Саме з неї необхідно починати рентгенологічне дослідження товстої кишки.
Іригоскопія - рентгенологічне дослідження товстої кишки при ретроградному заповненні її рентгеноконтрасною суспензією.Іригоскопія застосовується для уточнення діагнозу захворювань товстої кишки (вади розвитку, пухлини, хронічний коліт, дивертикулез, свищі, рубцеві звуження та ін.).
Цей метод має пошукове, діагностичне та диференційно-діагностичне значення. При ірригоскопії обов'язково використовуються такі методики: туге заповнення кишки, вивчення рельєфу слизової оболонки після спорожнення кишки від контрастної маси, подвійне контрастування.
Туге заповнення товстої кишки контрастною масою дозволяє отримати уявлення про форму і розташуванні органу, протяжності кишки вцілому і її відділів, еластичності і розтяжності стінок кишки, а також виявити грубі патологічні зміни і функціональний стан баугінієвої заслінки. Ступінь спорожнення товстої кишки дає можливість уявити характер функціонального стану різних її відділів.Вивчення рельєфу слизової оболонки має найбільше значення для діагностики різних форм колітів, що проявляються функціональними порушеннями і органічними змінами стінок товстої кишки

Подвійне контрастування - одна з найбільш інформативних методик виявлення новоутворень товстої кишки. Крім того, ця методика уточнює стан самої кишки - її еластичність, рухливість.

Для виявлення моторно-евакуаторної активності товстої кишки застосовується метод перорального прийому барієвої суспензії з наступним періодичним (через 3, 9, 34, 48 ч і т. Д.) Рентгенологічним контролем за її просуванням по товстій кишці.
Іригоскопія протипоказана при важкому стані хворого і при перфорації стінки товстої кишки.
 
Фістулографія
Цей метод використовується для розпізнавання і диференціальної діагностики при захворюваннях аноректальної і крижово-куприкової областей при наявності свищів на шкірі.
Головне завдання фістулографії полягає у виявленні напрямку ходу свища, його протяжності, розгалужень, освіти порожнин і взаємин із суміжними органами та тканинами.
Безпосереднє введення контрастної речовини в свищевой хід здійснюється колопроктології в рентгенівському кабінеті. Знімки виконують в прямій і бічній проекціях. Оцінка даних фістулографії проводиться рентгенологом.
Інші рентгенологічні методики (паріетографіі, лімфографія, ангіографія) в колопроктологічній практиці застосовуються рідше і за спеціальними показаннями.

Рекомендуємо Вам відвідати проктолога"МедЦентрСервіс"
Записатись на прийом до лікаря
Замовте дзвінок і ми з Вами зв'яжемося

Наша адреса: Київ, Печерськ, вул. Кловський узвіз, 18.
Тел. (044) 280-01-52, (096) 280-01-52, (093) 332-77-87

Дивіться також:
Причини і симптоми геморою
Що ще лікують наші проктологи
Методи діагностики в проктології
Як підготувати кишечник перед візитом до проктолога
Вакуумне латексне лігування - передовий метод лікування геморою


Наші контакти
Будьте здорові і щасливі!НОВИНИ

12.08.2016

Спеціальна ціна на видалення геморою, анальних тріщин, сосочків і бахромок - 15%

Знижка діє, за умови запису на прийом або замовленні зворотного дзвінка з нашого сайту Детальніше...

01.08.2016

Спеціальна акційна ціна на послуги проктолога

Тільки в серпні 2016 року спеціальна ціна на первинну консультацію у лікаря-проктолога нашої клініки з оглядом і проведенням аноскопии становить 180 грн. Детальніше...

МедЦентрСервіс МЦС
всі права захищені 2011-2017 Яндекс.Метрика