Клініка МедЦентрСервіс, Київ, Печерськ

ДНК-діагностика схильності до поліпозу і до раку товстої кишки


Наростання поліпів в товстій кишці саме по собі завдає неприємностей. Крім того, високий рівень поліпозу вказує на підвищений ризик раку товстої кишки. Захворювання на рак можливо і без поліпозу. Сучасні методи дозволяють діагностувати спадкову схильність до виникнення зазначених захворювань.
     Тяжкі наслідки при раку товстої кишки, як правило, наступають через пізнє діагностування захворювання, коли хвороба набула вже запущену форму. Виявлення захворювання на початковій стадії дозволить зберегти здоров'я при мінімальному лікуванні.

     Нові можливості профілактики та своєчасної діагностики раку товстої кишки пов'язані з досягненнями молекулярної генетики з вивчення спадкової схильності до цього захворювання. ДНК-діагностика заснована на визначенні успадкованих мутацій в генах, відповідальних за схильність до раку товстої кишки.

     Якщо серед родичів були випадки раку товстої кишки, то ця обставина може вказувати на наявність спадкової схильності. У той же час, якщо в сім'ї успадковується мутація, то це не означає, що вона є у кожного члена сім'ї. З'ясувати наявність мутації можна за допомогою ДНК-діагностики.

     Відсутність схильності зніме побоювання підвищеного ризику захворювання. Якщо ж схильність є, то це необхідно знати. Періодичні огляди забезпечать, в разі виникнення захворювання, його раннє виявлення та ефективне лікування. Навпаки, незнання з високою ймовірністю призведе до серйозних наслідків, оскільки ризик захворювання при спадкуванні мутації наближається до 100%.

Рекомендуємо Вам консультацію проктолога "МедЦентрСервіс"
Записатись на прийом до лікаря
Замовте дзвінок і ми з Вами зв'яжемося

Наша адреса: Київ, Печерськ, вул. Кловський узвіз, 18.
Тел. (044) 280-01-52, (096) 280-01-52, (093) 332-77-87

Захворювання прямої кишки, які успішно лікують проктологи
Геморой
Анальні тріщини
Анальні бахромки (анальні сосочки)
Гострокінцеві кондиломи

Дивіться також:
Чи є у Вас геморой? Швидкий само-тест ON-LINE
Групи ризику і основні прояви захворювань прямої кишки
Вакуумне латексне лігування - передовий метод лікування геморою

Наші контакти
Будьте здорові і щасливі!


НОВИНИ

12.08.2016

Спеціальна ціна на видалення геморою, анальних тріщин, сосочків і бахромок - 15%

Знижка діє, за умови запису на прийом або замовленні зворотного дзвінка з нашого сайту Детальніше...

01.08.2016

Спеціальна акційна ціна на послуги проктолога

Тільки в серпні 2016 року спеціальна ціна на первинну консультацію у лікаря-проктолога нашої клініки з оглядом і проведенням аноскопии становить 180 грн. Детальніше...

МедЦентрСервіс МЦС
всі права захищені 2011-2017 Яндекс.Метрика