Клініка МедЦентрСервіс, Київ, Печерськ

    06.11.2015.

Прийшла зима: підігрів сидінь автомобіля несе подвійну загрозу чоловічому здоров'ю

Підігрів сидінь Вашого автомобіля і простатит

Як правильно користуватися підігрівом сидінь автомобіля?<h1>]
Існує прямий зв'язок між настанням холодів і кількістю чоловіків, які звертаються за медичною допомогою до уролога. «Переважна більшість цих чоловіків користуються автомобілем» - зазначає лікар уролог, андролог клініки "МедЦентрСервіс" Скоробогатий Вячеслав Цезаревич.
Вранці, сідаючи в остиглий автомобіль, Ви піддаєте область таза, промежини і поперек різкому локальному переохолодженню, що підвищує ризик запалення органів чоловічої сечостатевої системи (нирок, сечового міхура, простати, яєчок). В осінньо-зимовий період значно зростає кількість загострень таких захворювань як простатит, цистит, орхоепідідіміт.

Підігрів сидінь знижує ризик розвитку простатиту у чоловіків, однак, при неправильному його використанні, можна отримати прямо протилежні ефект.
Завівши автомобіль, потрібно включити обігрів сидінь на максимальну потужність і почекати деякий час, поки поверхня сидіння нагріється, після чого можна сідати. Практично відразу, після того як Ви відчуєте тепло сидіння, потрібно зменшити інтенсивність обігріву до мінімуму або взагалі його вимкнути. Не слід тривалий час їздити на гарячому сидінні, оскільки, вийшовши з машини на вулицю, ви знову піддасте себе різкому переохолодженню.

Особливо небезпечними є шкіряні сидіння, оскільки цей матеріал має більшу теплопровідність, ніж тканина і велюр.
Багато сучасних чоловіків і без того схильні до ризику захворіти на простатит, оскільки, як правило, робочий день проводять в офісному кріслі, переміщаються на автомобілі, мало ходять пішки, що призводить до венозного застою в органах малого таза, а локальне переохолодження посилює цю небезпеку. Восени і взимку хронічний простатит у чоловіків загострюється на 30% - 40% частіше, ніж в інші пори року.

Перші симптоми розвиваючогося простатиту: часте сечовипускання, сильні позиви до сечовипускання, погіршення струменя сечі, періодичні тупі болі і почуття розпирання в промежині. Пізніше приєднуються сексуальні розлади: прискорена еякуляція і зниження ерекції.
Лікування простатиту може бути складним і тривалим, однак попередити його розвиток набагато легше, ніж лікувати, тобто профілактика простатиту має першорядне значення. Для цього потрібно дотримуватися деяких рекомендацій.

Якщо у Вас немає можливості багато ходити пішки, для профілактики застійних явищ рекомендуємо Вам систематично виконувати «гімнастику для ледачих» складається з періодичного ритмічного стискання анального і уретрального сфінктерів - м'язів промежини. Тривалість стискання 1-2 секунди, періодичність 10 - 15 разів через кожну годину. Вправу можна робити в будь-якому положенні тіла: стоячи, сидячи або на ходу, тобто прямо під час роботи або поїздки.
Особливо актуальною є це вправа для тих чоловіків, автомобіль яких взагалі не оснащений підігрівом сидінь. В цьому випадку стискання потрібно робити інтенсивно, до появи почуття тепла в промежині.

Крім того, хорошою профілактикою простатиту є регулярне статеве життя.
Все вищесказане відноситься і до жінок, з тією різницею, що у них застійні явища і локальне переохолодження призводить до загострення циститу і пієлонефриту.

Кожному чоловікові, особливо ведучому активне статеве життя, рекомендується не рідше одного разу на рік проходити профілактичний огляд у уролога. У нашій клініці профогляд обов'язково включає пальцеве ректальне дослідження передміхурової залози, аналіз секрету (соку) простати і трансректальне УЗД (ТРУЗІ) передміхурової залози. Вартість такого огляду становить 750 грн.

Вам рекомендується консультація уролога з метою профілактичного огляду і діагностики можливих захворювань.


Рекомендуємо Вам консультацію лікаря уролога з метою профілактичного огляду і діагностики можливих захворювань
Записатись на прийом до лікаря
Замовте дзвінок і ми з Вами зв'яжемося

Наша адреса: Київ, Печерськ, вул. Кловський узвіз, 18.
Тел. (044) 280-01-52, (096) 280-01-52, (093) 332-77-87

Дивіться також:
Простатит: причини, симптоми, лікування, профілактика
Що таке секрет простати
Еректильна дисфункція

Наші контакти
Будьте здорові і щасливі!

Автор: Вячеслав Скоробогатий
Авторські права захищені G +


НОВИНИ

12.08.2016

Акційний пакет - здоров'я чоловіка

Спеціально для чоловіків ми розробили спеціальні пакети досліджень, що дозволяють економити до -15% на комплексній діагностиці чоловічого здоров'я в клініці Детальніше...

10.08.2016

Що таке ризик розвитку еректильної дисфункції. Група ризику.

Від чого залежить ризик розвитку порушення ерекції у чоловіків. Детальніше...

08.08.2016

Консультація сексолога, сексопатолога - проблеми вирішуються

З проблемами сексуальної сфери стикається майже кожна людина. Більшість з них успішно лікуються. Терпіти або насолоджуватися - вирішувати Вам! Детальніше...

МедЦентрСервіс МЦС
всі права захищені 2011-2017 Яндекс.Метрика