Клініка МедЦентрСервіс, Київ, Печерськ

УЗД щитовидної залози

    Захворювання щитовидної залози зустрічається приблизно у 8% населення планети. Злоякісні новоутворення з локалізацією процесу в щитовидній залозі становлять близько 3% серед всіх онкологічних захворювань.

    УЗД (ультразвукове дослідження, ультразвукова діагностика) є методом дослідження тканин і органів організму людини, заснованому на використанні ультразвукових хвиль.
    Ультразвук, проходячи через кордони тканин організму, відбивається. Виявлені зміни фіксуються спеціальним датчиком, що і є основою для створення зображення. За допомогою сучасних комп'ютерних технологій відбувається обробка сигналу датчика і виведення його на монітор у вигляді зображення. Спеціаліст оцінює морфологію і характер змін в тканинах, їх кількість, розміри, ступінь ураження патологічним процесом органів і тканин, розташованих поруч. УЗД є широко поширеним методом дослідження в силу своєї безпеки. УЗД можна призначати навіть вагітним жінкам, не побоюючись за стан здоров'я матері і дитини. Дослідження ультразвуком широко використовується в гінекології, при дослідженні щитовидної залози, органів черевної порожнини, серця, молочних залоз.

    УЗД щитовидної залози не вимагає попередньої підготовки і має високу чутливість - 100% виявлення вогнищевих і дифузних уражень тканин щитовидної залози.

    Показаннями до призначення УЗД щитовидної залози є:
    випираюче, об'ємне утворення в області шиї (передні і передньо-бічні відділи);
    хворий скаржиться на відчуття задухи, частий, безпричинний кашель, нервозність, підвищену збудливість;
    необхідність контролю якості та ефективності лікування захворювання щитовидної залози;
    щитовидна залоза збільшена, вільно пальпується через шкіру;
    наявність рецидиву захворювання щитовидної залози (вузловий зоб, рак).
    Про захворювання щитовидної залози можна судити по підвищенню в крові рівня гормонів щитовидної залози Т3 і Т4, при наявності ознак підвищення обміну речовин: сильне схуднення, підвищена пітливість, тахікардія, слабкість, тремор рук, підвищена дратівливість (ознаки гіпертиреозу); при наявності ознак зниження обміну речовин: зниження концентрації гормонів щитовидної залози, підвищена стомлюваність, слабкість, сухість шкіри, збільшення ваги, гіпертонія, випадання волосся (ознаки гіпотиреозу). Гіпотиреоз може бути причиною жіночого безпліддя. Захворюван
    ня щитовидної залози можуть проявлятися утворенням пухлинних вузлів, що також виявляється при УЗД. Пухлина може досягати великих розмірів, при цьому вона здатна здавлювати органи, розташовані поруч (стравохід, трахею, судини і нерви шиї), в такому випадку у хворого з'являються задишка, порушення акту ковтання, осиплість голосу і кашель.

    У нашій клініці "МедЦентрСервіс" проводиться повний комплекс ультразвукових досліджень: трансабдомінальне УЗД органів черевної порожнини, малого тазу, чоловічих і жіночих статевих органів, щитовидної залози, молочних залоз, трансвагінальне і трансректальне УЗД (ТРУЗІ) простати і сім'яних пухирців, УЗД органів мошонки. Наша клініка має зручне розташування в Києві, на Печерську. У нас грамотні і компетентні фахівці, зручний графік роботи.
Рекомендуємо Вам відвідати проктолога "МедЦентрСервіс"
Записатись на прийом до лікаря
Замовте дзвінок і ми з Вами зв'яжемося

Наша адреса: Київ, Печерськ, вул. Кловський узвіз, 18.
Тел. (044) 280-01-52, (096) 280-01-52, (093) 332-77-87

Також в "МедЦентрСервіс" проводиться:
 • УЗД органів черевної порожнини
 • УЗД в урології (УЗД нирок, сечового міхура, простати)
 • УЗД в андрології (УЗД органів калитки)
 • УЗД в гінекології (вагінальний датчик)
 • УЗД молочних залоз
 • УЗД простати і сім`янних пухірців (трансректальній датчик)

  Наша клініка має зручне розташування в Києві на Печерську. У нас грамотні і компетентні фахівці, зручний графік роботи.

  Наші контакти
  Будьте пильні, здорові і щасливі!


 • НОВИНИ

  МедЦентрСервіс МЦС
  всі права захищені 2011-2017 Яндекс.Метрика