Клініка МедЦентрСервіс, Київ, Печерськ

УЗД органів калитки

Ультразвукове дослідження, УЗД органів черевної порожнини, трансректальне, трансвагінальне УЗД, ТРУЗД клініка МедЦентрСервіс, Київ, Печерськ

До органів мошонки відносяться яєчка, придатки, гідатіди і оболонки яєчок, а також сім'яні канатики. Ультразвукове дослідження дозволяє достовірно визначити наявність цих органів в мошонці, оцінити їх розміри, ступінь зрілості і характер кровопостачання, а також підтвердити або виключити наявність аномалій розвитку (крипторхізм), пухлин (семінома і ін.), Запалення (орхіт, епідидиміт), водянки (гідроцеле), кіст (сперматоцеле) і судинної патології (варикоцеле, гіпотрофія, атрофія яєчка).

Ультразвукове дослідження органів мошонки показано пацієнтам з болями в області мошонки, болючою або безболісною припухлістю яєчка, придатка або мошонки в цілому, також воно входить в комплекс діагностичних процедур при чоловічому безплідді, еректильної дисфункції і зниженні лібідо (статевого потягу).
УЗД органів мошонки дозволяє проводити діагностику приховано протікаючої патології: субкліничного варикоцеле при чоловічому безплідді, пухлин яєчка, а також тестикулярного мікролітіазу, який, як доведено, є фоновою патологією при пухлинах яєчка і безпліддя.
Дослідження органів мошонки виконується на ультразвуковому сканері, оснащеного високочастотним лінійним датчиком, що забезпечує максимальну деталізацію.

УЗД дозволяє виявити:
• Пухлини яєчка і придатків
• Епідідіміт
• Кісти яєчка і придатка
• Водянка оболонок яєчка

За допомогою доплерографії при варикоцеле можна зробити висновки про кровотоці, а отже, діагностувати розширення вен сім'яного канатика, встановити ступінь порушення кровообігу при перекрутці яєчка. Незамінний метод УЗД, коли потрібно діагностувати пухлину яєчка, для Дифдіагностики з кістою придатка або яєчка.

УЗД печеристих тіл і судин статевого члена (доплерографія статевого члена) дозволяє діагностувати різні форми еректильної дисфункції.
 структури органів, достовірну допплеровску оцінку кровотоку в них. Дана процедура не вимагає попередньої підготовки і не має протипоказань. У нашій клініці МЦС проводиться повний комплекс урологічних УЗД досліджень: трансабдомінальне і трансректальне УЗД простати і сім'яних пухирців (ТРУЗД - УЗД ректальним датчиком), УЗД органів мошонки. Наша клініка має зручне розташування в Києві , на Печерську. У нас грамотні і компетентні фахівці, зручний графік роботи.


Рекомендуємо Вам відвідати уролога "МедЦентрСервіс"
Записатись на прийом до лікаря
Замовте дзвінок і ми з Вами зв'яжемося

Наша адреса: Київ, Печерськ, вул. Кловський узвіз, 18.
Тел. (044) 280-01-52, (096) 280-01-52, (093) 332-77-87Також в "МедЦентрСервіс" проводиться:
 • УЗД органів черевної порожнини
 • УЗД в урології (УЗД нирок, сечового міхура, простати)
 • УЗД в гінекології (вагінальний датчик)
 • УЗД молочних залоз
 • УЗД простати і сім`янних пухірців (трансректальній датчик)

  Наша клініка має зручне розташування в Києві на Печерську. У нас грамотні і компетентні фахівці, зручний графік роботи.

  Наші контакти
  Будьте пильні, здорові і щасливі!


 • НОВИНИ

  12.08.2016

  Акції та спеціальні пропозиції від нашої клініки

  Замовляйте спеціальні діагностичні пакети з нашого сайту і економте свої кошти Детальніше...

  08.08.2016

  Консультація сексолога, сексопатолога - проблеми вирішуються

  З проблемами сексуальної сфери стикається майже кожна людина. Більшість з них успішно лікуються. Терпіти або насолоджуватися - вирішувати Вам! Детальніше...

  01.08.2016

  Трихоскопія - діагностика проблемного волосся

  Консультація трихолога з обов'язковою комп'ютерної трихоскопіею за 500 грн.
  Детальніше...  МедЦентрСервіс МЦС
  всі права захищені 2011-2017 Яндекс.Метрика