Клініка МедЦентрСервіс, Київ, Печерськ

Ласкаво просимо в клініку “МедЦентрСервіс”

Скоробогатий Вячеслав Цезарович - уролог, андролог, сексопатолог - клініка МедЦентрСервіс, Київ, ПечерськБагатьом людям властиве відчуття незручності, дискомфорту і сорому перед візитом до лікаря, коли справа стосується найделікатніших, особистих, інтимних сторін нашого життя. Йдеться про візит до таких фахівців, як андролог, уролог, гінеколог, проктолог, венеролог, сексопатолог, дерматолог.

Проблеми "нижче пояса" традиційно відносяться до переліку "незручних" захворювань, про які не прийнято говорити вголос. Почуття ніяковості не дозволяє вчасно звернутися за допомогою до лікаря, час, при цьому, грає проти нас і хвороба продовжує розвиватися. Спочатку дрібні неприємності, з часом можуть стати великою бідою для Вас і Ваших близьких. Відкиньте непотрібний хибний сором, припиніть роками мучитися наодинці! Наша команда впевнена - Ви гідні кращого життя. Ми з вами!

Не варто приховувати те, що можна вилікувати. Ваші інтимні проблеми - наша щоденна робота. Грамотні, компетентні і делікатні фахівці нашої клініки до Ваших послуг. "МедЦентрСервіс" знаходиться в центрі м Київ, на Печерську, біля метро Кловська, у нас зручний графік роботи. Чим раніше Ви зробите перший крок назустріч своєму здоров'ю, тим легше і швидше ми з Вами пройдемо цей шлях.

Головний лікар "МедЦентрСервіс" Скоробогатий Вячеслав Цезарович

Рекомендуємо Вам відвідати клініку "МедЦентрСервіс"
Записатись на прийом до лікаря
Замовте дзвінок і ми з Вами зв'яжемося

Наша адреса: Київ, Печерськ, вул. Кловський узвіз, 18.
Тел. (044) 280-01-52, (096) 280-01-52, (093) 332-77-87

Наші контакти
Будьте здорові і щасливі!


НОВИНИ

12.08.2016

Акції та спеціальні пропозиції від нашої клініки

Замовляйте спеціальні діагностичні пакети з нашого сайту і економте свої кошти Детальніше...

08.08.2016

Консультація сексолога, сексопатолога - проблеми вирішуються

З проблемами сексуальної сфери стикається майже кожна людина. Більшість з них успішно лікуються. Терпіти або насолоджуватися - вирішувати Вам! Детальніше...

01.08.2016

Трихоскопія - діагностика проблемного волосся

Консультація трихолога з обов'язковою комп'ютерної трихоскопіею за 500 грн.
Детальніше...МедЦентрСервіс МЦС
всі права захищені 2011-2017 Яндекс.Метрика