Клініка МедЦентрСервіс, Київ, Печерськ

Маммологія. Захворювання молочної залози

Мамологія – розділ клінічної медицини, що вивчає захворювання молочних залоз, тісно пов'язаний з гінекологією і ендокринологією.

Будова молочної залози, мамологія, консультація мамолога, - клініка МедЦентрСервіс, Київ, Печерськ

Своєчасне звернення до лікаря маммолога і рання діагностика захворювань - запорука успішного лікування. Красива і здорова груди - символ жіночої привабливості, який вимагає до себе особливо дбайливого ставлення. В останні роки відзначається стрімке зростання захворюваності жінок патологією грудної залози. Причиною цього є несприятлива екологічна обстановка, незбалансоване харчування, хронічний стрес, шкідливі звички. Хвороби грудей з кожним роком "молодіють". Все частіше серед пацієнток лікаря мамолога зустрічаються молоді жінки і дівчата.

У той же час, завдяки інформованості і свідомому відношенню до себе багатьох жінок, зростає відсоток ранньої діагностики захворювань грудей, що дозволяє домогтися кращих результатів лікування і запобігти ряд серйозних ускладнень, в тому числі розвиток раку молочної залози.

Груди - важлива складова жіночої краси. Кожна жінка хоче мати красиві й привабливі груди. Однак, краса жіночих грудей безпосередньо залежить від здоров'я всього жіночого організму.

Практично кожна жінка періодично стикається з неприємними відчуттями і дискомфортом в молочних залозах: хворобливість, набряклість, вузли або ущільнення, набухання, особливо в передменструальний період, виділення із сосків, не пов'язані з грудним вигодовуванням. Багато жінок пов'язують ці прояви з фізіологічними коливаннями і не надають особливого значення. І це дуже небезпечно, оскільки ігнорування будь-якими симптомами може привести до дуже неприємних і навіть небезпечних наслідків.

Хвороби грудей - це бич сучасної жінки. За статистикою, з проблемами молочних залоз стикається кожна третя представниця прекрасної статі. Настільки часта схильність подібним хвороб пояснюється тим, що функціонування жіночих грудей прямо пов'язане з гормональним фоном. На стані молочних залоз позначається будь-який гормональний збій. Особливо порушення роботи жіночої статевої системи і щитовидної залози.


Рекомендуємо Вам відвідати мамолога "МедЦентрСервіс"
Записатись на прийом до лікаря
Замовте дзвінок і ми з Вами зв'яжемося

Наша адреса: Київ, Печерськ, вул. Кловський узвіз, 18.
Тел. (044) 280-01-52, (096) 280-01-52, (093) 332-77-87

Наші контакти
Будьте здорові і щасливі!

Автор: "МедЦентрСервіс"
Авторскі права захищені G+


НОВИНИ

12.08.2016

Акції та спеціальні пропозиції від нашої клініки

Замовляйте спеціальні діагностичні пакети з нашого сайту і економте свої кошти Детальніше...

08.08.2016

Консультація сексолога, сексопатолога - проблеми вирішуються

З проблемами сексуальної сфери стикається майже кожна людина. Більшість з них успішно лікуються. Терпіти або насолоджуватися - вирішувати Вам! Детальніше...

01.08.2016

Трихоскопія - діагностика проблемного волосся

Консультація трихолога з обов'язковою комп'ютерної трихоскопіею за 500 грн.
Детальніше...







МедЦентрСервіс МЦС
всі права захищені 2011-2017 Яндекс.Метрика