Клініка МедЦентрСервіс, Київ, Печерськ

Онкомаркери раку молочної залози

Онкомаркери - це специфічні речовини, які з'являються в крові людини при тій чи іншій пухлини. Онкомаркери бувають різними, в залежності від особливостей самої пухлини. Онкомаркерами можуть бути продукти метаболізму пухлини (продукти життєдіяльності пухлини), антигени, специфічні гормони та ін. Для кожної конкретної пухлини є свій, суто специфічний онкомаркер.
 
Рівень онкомаркерів починає наростати ще до перших клінічних проявів раку. Лабораторне визначення рівня онкомаркерів в крові людини дозволяє встановити діагноз і проводити моніторинг ефективності лікування. Регулярний контроль рівня онкомаркерів проводиться для раннього виявлення рецидиву пухлини після її хірургічного видалення.

Обов'язковий регулярний аналіз на онкомаркери необхідно проводити всім жінкам, які мають схильність до раку грудей і знаходяться в групі ризику по раку молочної залози, а також жінкам з проліферативними формами мастопатії.

Специфічні онкомаркери раку молочної залози:
Раково-ембріональний антиген (РЕА);
Високомолекулярний глікопротеїновий антиген СА 15-3;
Муціноподобний раково-асоційований антиген (МРА);

Остаточний діагноз встановлюється за результатами консультації та огляду у лікаря мамолога, мамографія, УЗД молочних залоз і лімфатичних вузлів, а також цитологічного і гістологічного дослідження.

Рекомендуємо Вам відвідати мамолога "МедЦентрСервіс"
Записатись на прийом до лікаря
Замовте дзвінок і ми з Вами зв'яжемося

Наша адреса: Київ, Печерськ, вул. Кловський узвіз, 18.
Тел. (044) 280-01-52, (096) 280-01-52, (093) 332-77-87

Наші контакти
Будьте здорові і щасливі!

Автор: "МедЦентрСервіс"
Авторскі права захищені G+


НОВИНИ

01.08.2016

Дисплазія шийки матки, ерозія? Радиоволнова хірургія - найсучасніший і ефективний метод лікування.

Радіохвильове видалення дисплазії і ерозії шийки матки, кондилом і папілом. Особливо підходить жінкам, що ненароджували Детальніше...

МедЦентрСервіс МЦС
всі права захищені 2011-2017 Яндекс.Метрика