Клініка МедЦентрСервіс, Київ, Печерськ

Рентгенівська мамографія

В "МедЦентрСервіс" мамографія не проводиться!
Мамографія проводяться в спеціалізованих діагностичних центрах.
Опис цього методу дослідження на нашому ресурсі наводиться в якості інформаційного матеріалу для пацієнтів.

Рентгеномамографія - сучасний метод діагностики захворювань молочних залоз. В першу чергу, мамографія використовується для діагностики раку молочних залоз на ранній стадії, коли пухлина настільки мала, що її неможливо визначити при пальпації молочної залози. Мамографія є "золотим стандартом" для діагностики раку молочної залози. Точність даного виду діагностики складає 95-97%.

Маммограмма. Злоякісне новоутворення молочної залози (показано стрілкою).
Мамографія дозволяє не тільки діагностувати пухлину на ранній стадії, а й оцінити її розміри, форму, характер і поширеність. У ряді випадків рання діагностика не тільки рятує життя пацієнтки, але і дозволяє проводити органозберігаючі операції. Резекція (видалення) частини молочної залози можлива тільки за умови виявлення ракового процесу на початковій стадії, коли пухлина ще не проросла в сусідні тканини і не встигла дати метастази.

Проведення регулярної мамографії всім жінкам старше 40 років дозволяє відчутно знизити смертність від раку молочної залози.

Коли рекомендується проведення мамографії
При відсутності скарг і симптомів з боку молочних залоз, першу мамографію необхідно провести в період з 35 до 40 років. Жінкам, які знаходяться в групі ризику по раку молочної залози мамографію слід проводити раніше. Жінкам старше 40 років мамографія проводиться щорічно. Оптимальним періодом для проведення мамографії є 5 - 12 дні менструального циклу. У цей період молочні залози найбільш м'які і проведення мамографії буде менш неприємною і більш точною. Спеціальної підготовки до мамографії не потрібно. В день проведення дослідження не рекомендується корист
уватися тальксовмістними дезодорантами, оскільки вони можуть спотворити результати мамографії.

Показанням для позапланової мамографії може бути виявлення підозрілого вузла під час самообстеження молочних залоз, результати огляду у лікаря мамолога або гінеколога, результати профілактичного УЗД молочних залоз, а також позитивний аналіз на онкомаркери раку молочних залоз.

Метод рентгенівської мамографії використовується в медицині вже більше 30 років. За ці роки апаратура для проведення мамографії пройшла відчутну еволюцію. Незважаючи на те, що мамографія - це рентгенологічний метод дослідження, при використанні сучасної апаратури, доза рентгенівського опромінення мінімальна. Мамографія є нешкідливою і безпечною процедурою.

Існують проекційні і томографічні мамографи. Проекційні мамографи виробляють сканування молочних залоз у двох проекціях: прямій та боковій. Томографічні мамографи роблять зрізи зображень молочних залоз на різних рівнях. Цифрова обробка зображення дозволяє знизити променеве навантаження, тим самим знижуючи шкідливий вплив рентгенівського випромінювання.

Рекомендуємо Вам відвідати мамолога "МедЦентрСервіс"
Записатись на прийом до лікаря
Замовте дзвінок і ми з Вами зв'яжемося

Наша адреса: Київ, Печерськ, вул. Кловський узвіз, 18.
Тел. (044) 280-01-52, (096) 280-01-52, (093) 332-77-87

Наші контакти
Будьте здорові і щасливі!

Автор: "МедЦентрСервіс"
Авторскі права захищені G+


НОВИНИ

12.08.2016

Акції та спеціальні пропозиції від нашої клініки

Замовляйте спеціальні діагностичні пакети з нашого сайту і економте свої кошти Детальніше...

08.08.2016

Консультація сексолога, сексопатолога - проблеми вирішуються

З проблемами сексуальної сфери стикається майже кожна людина. Більшість з них успішно лікуються. Терпіти або насолоджуватися - вирішувати Вам! Детальніше...

01.08.2016

Трихоскопія - діагностика проблемного волосся

Консультація трихолога з обов'язковою комп'ютерної трихоскопіею за 500 грн.
Детальніше...МедЦентрСервіс МЦС
всі права захищені 2011-2017 Яндекс.Метрика