Клініка МедЦентрСервіс, Київ, Печерськ

Інші методи обстеження молочних залоз

Термографія.
Термографія - простий, доступний і абсолютно безпечний метод обстеження молочних залоз. Метод полягає у вимірюванні різниці температури шкіри молочних залоз. Патологічні процеси викликають підвищення температури, яке можна зафіксувати спеціальною апаратурою. Створюється термокарта молочних залоз, на якій позначаються зони підвищення температури. Метод термографії дозволяє запідозрити патологію грудей на ранніх стадіях. Недоліками термографії є невисока чутливість і низька роздільна здатність при виявленні невеликих вогнищ, а також неможливість
вивчення детальної структури тканини молочної залози. При наявності апаратури для УЗД молочних залоз, метод термографії втрачає свою актуальність.

Дуктоскопія і дуктографія.
Рентгенологічний метод обстеження захворювань молочних залоз, заснований на властивості деяких речовин поглинати рентгенівські промені. Контрастна речовина вводиться в проток молочної залози, після чого проводиться мамографія в двох проекціях. На знімках добре відображається структура проток і її взаємозв'язок з патологічним процесом.

Комп'ютерна томографія і МРТ.
Є допоміжними методами обстеження для виявлення метастазів, ураження лімфатичних вузлів, вивчення поширеності онкологічного процесу.

Пневмокістографія.
Пункція кістозної порожнини з подальшим заповненням цієї порожнини повітрям. Як варіант, замість повітря порожнину кісти заповнюється контрастною речовиною. На рентгенівських знімках відображаються розміри, форма і топографія кісти.

Обстеження гормонального статусу.
Фізіологія молочних залоз тісно пов'язана з роботою всієї гормональної системи жінки. Для повноти діагнозу і розробки тактики лікування, в деяких випадках, може знадобитися проведення аналізів на рівень деяких гормонів.

Рекомендуємо Вам відвідати мамолога "МедЦентрСервіс"
Записатись на прийом до лікаря
Замовте дзвінок і ми з Вами зв'яжемося

Наша адреса: Київ, Печерськ, вул. Кловський узвіз, 18.
Тел. (044) 280-01-52, (096) 280-01-52, (093) 332-77-87

Наші контакти
Будьте здорові і щасливі!

Автор: "МедЦентрСервіс"
Авторскі права захищені G+


НОВИНИ

МедЦентрСервіс МЦС
всі права захищені 2011-2017 Яндекс.Метрика