Клініка МедЦентрСервіс, Київ, Печерськ

Аппарат СМВ-терапії ЛУЧ-4

Апарат ЛУЧ-4 призначений для лікування електромагнітним полем сантиметрової довжини запальних захворювань різних органів. Прилад оснащений набором випромінювачів (діаметр 20, 35 і 110 мм). Наявність в комплекті апарату ЛУЧ-4 трьох порожнинних випромінювачів (ректальний, вагінальний, вушний) дозволяє ефективно використовувати апарат в отоларингології, урології та гінекології. У клініці "МедЦентрСервіс" даний апарат з успіхом застосовується для лікування захворювань передміхурової залози і насінних бульбашок.

Вплив сантиметрового електромагнітного поля призводить до збільшення кровотоку в органах і тканинах, зокрема в простаті. Це, в свою чергу, посилює живлення тканин, насичення киснем, стимулює обмінні процеси, активує місцевий імунітет. Фізіотерапія на апараті ЛУЧ- 4 застосовується для комплексного лікування різних простатитів і сперматоциститів. Тепловий вплив сприяє підвищенню концентрації антибіотиків та інших ліків в органах - мішенях, що підвищує ефективність лікування і знижує ризик розвитку рецидиву.

Апарат СМВ-терапії ЛУЧ - 4 створює циркулярний потік електромагнітної енергії, яка підводиться безпосередньо до ураженого органу пацієнта. Завдяки цьому виникає можливість здійснювати щадний вплив малою потужністю. При використанні апарату ЛУЧ-4 основне виділення тепла відбувається у всіх тканинах, а не тільки в жирових, як це відбувається при УВЧ-терапії.

Потужність апарату ЛУЧ-4 має десятиступеневе регулювання в діапазоні від 0 до 5 Вт і плавне регулювання від 0 до 20 Вт.
ЛУЧ-4 використовується для проведення СМВ терапії урологічним пацієнтам клініки "МедЦентрСервіс".

Дивіться також:
Консультація уролога
Простатит: причини, симптоми, лікування
Захворювання чоловіків, які лікують наші урологи

Рекомендуємо Вам відвідати клініку "МедЦентрСервіс"
Записатись на прийом до лікаря
Замовте дзвінок і ми з Вами зв'яжемося

Наша адреса: Київ, Печерськ, вул. Кловський узвіз, 18.
Тел. (044) 280-01-52, (096) 280-01-52, (093) 332-77-87

Наші контакти
Будьте здорові і щасливі!


НОВИНИ

12.08.2016

Акційний пакет - здоров'я чоловіка

Спеціально для чоловіків ми розробили спеціальні пакети досліджень, що дозволяють економити до -15% на комплексній діагностиці чоловічого здоров'я в клініці Детальніше...

10.08.2016

Що таке ризик розвитку еректильної дисфункції. Група ризику.

Від чого залежить ризик розвитку порушення ерекції у чоловіків. Детальніше...

08.08.2016

Консультація сексолога, сексопатолога - проблеми вирішуються

З проблемами сексуальної сфери стикається майже кожна людина. Більшість з них успішно лікуються. Терпіти або насолоджуватися - вирішувати Вам! Детальніше...

МедЦентрСервіс МЦС
всі права захищені 2011-2017 Яндекс.Метрика