Клініка МедЦентрСервіс, Київ, Печерськ

Аппарат АМВЛ – 01 "Яровіт"

ЛВТ (ЛОД) - терапія (локальне негативний тиск) з фотостимуляцією, для лікування порушень ерекції

ЛВТ-терапія - лікування імпотенції, еректильної дисфункції, ерекції, простатиту - клініка - МедЦентрСервіс, Київ, Печерськ

Метод терапії локальним негативним тиском широко використовуються в нашій клініці для діагностики та лікування еректильної дисфункції (імпотенції). Широкий вибір процесорних програм дозволяє підібрати оптимальний режим лікування, і, в комплексі з монохроматичним лазерним випромінюванням, сприяє поліпшенню гемодинаміки статевого члена, еластичності стінок судин, реологічних властивостей крові і механізмів загального та місцевого імунітету.

Лікувальна дія ЛОД - терапії заснована на властивостях губчастої тканини печеристих тіл статевого члена наповнюватися кров'ю в умовах зниженого атмосферного тиску, моделюючи при цьому повноцінну ерекцію. Це призводить до багаторазового збільшення кровообігу в печеристих тілах, сприяє поліпшенню еластичності судин статевого члена, підвищення рівня обміну речовин і гормональної активності. При цьому наголошується рефлекторне посилення кровотоку і мікроциркуляції в передміхуровій залозі, а додаткове роздратування нервових рецепторів на шкірі стат
евого члена активізують спинномозкові центри ерекції і еякуляції, а також викликають у відповідь реакцію центральної нервової системи.

У процесі сеансу в печеристих тілах статевого члена розкривається і починають функціонувати велика кількість що раніше не функціонуючих артеріол і капілярів. Стимулюється периферичний крово- і лімфообіг.
Таким чином, створюються надзвичайно сприятливі умови для відновлення кровообігу, мікроциркуляції і обмінних процесів в статевому члені, передміхуровій залозі, спинномозкових центрах ерекції і еякуляції і периферичних нервових шляхах. Це робить ефект лікування ерекції у пацієнтів клініки "МедЦентрСервіс" стійким і тривалим.

Позитивні ефекти ЛОД - терапії закріплюються і реалізуються в звичайній статевого життя.
В процесі лікувального сеансу ЛОД - терапії проводиться імпульсне розрядження в спеціальній колбі (фаллостакане) до 40-50 кПа (від -0,15 до -0,3 Атм) з одночасним лазерним опромінюванням крові через головку статевого члена.
Після приміщення статевого члена в фаллостакан, включення приладу і вибору програми починається сеанс ЛОД - терапії. Локальне зниження атмосферного тиску в колбі викликає інтенсивний приплив крові до кавернозних тіл, завдяки чому виникає ерекція. У ерегованому стані член знаходиться приблизно 1 хвилину, після чого тиск підвищується до атмосферного і ерекція пропадає. Ритмічне чергування фаз розрідження і скидання проходить протягом 10 -15 хв. Статевий член неодноразово проходить фази ерекції і розслаблення.

Показання до проведення ЛОД - терапії:
 Всі типи порушення ерекції, хронічний простатит. Щонайчастіше метод показаний при різних порушеннях судинної складової ерекції.

Переваги нашого апарату ЛОД - терапії АМВЛ - 01
ЛОД-терапія - лікування імпотенції, еректильної дисфункції, простатита - клініка - МедЦентрСервіс, Київ, ПечерськКонічна колба для ЛОД-терапії найбільш зручна, тому що відсутній некомфортний контакт ерегованного члена до внутрішньої поверхні колби в ході процедури, як це буває при застосуванні циліндричної колби.

<br>
<br>

Скошений торець колби і закруглені стінки в області зрізу в кілька разів товщі внутрішніх, що забезпечує безболісний контакт під час процедури з тілом пацієнта.
<br>
<br>ЛОД-терапія - лікування імпотенції, еректильної дисфункції, простатита - клініка - МедЦентрСервіс, Київ, ПечерськНаявність чотирьох герметизируючих силіконових прокладок різних розмірів, які значно покращують герметичність. Для ще більшої герметичності ми застосовуємо спеціальний гель, тому не потрібно сбривания волосся на лобку.

<br>
В апараті закладені вісім основних автоматичних лікувальних програм .для пацієнтів з різними порогами чутливості, А також передбачена можливість створення індивідуальної програми для пацієнта.

В апараті реалізовано фототерапевтичний вплив застосуванням монохромного світлодіодного випромінювання червоного діапазону (0,66 мкм). Світлодіодна матриця з 54-ма потужними світлодіодами знаходиться в торцевій частини колби. При такому розташуванні досягається максимальна щільність випромінювання - до 3 мВт / кв.см.

Інтенсивність випромінювання світлодіодної матриці в не губиться і не слабшає, а навпаки, багато разів відбиваючись від внутрішніх стінок колби конічної форми, рівномірно впливає на всю поверхню шкіри статевого члена, особливо головки.
На шкірі головки, вуздечки і на вінцевої борозні статевого члена знаходиться безліч нервових закінчень (ерогенні зони), які реагують на фізіотерапевтичний вплив.

Методика ЛОД - терапії застосовується як монотерапія для лікування еректильної дисфункції, так і в комплексному лікуванні хворих з хронічними захворюваннями передміхурової залози, ускладнених порушенням статевої функції.
Переваги методу:

 • Застосовується як самостійно, так і як частина комплексної терапії хронічного простатиту з іншими фізіотерапевтичними апаратами.
 • Ефективний засіб для лікування і профілактики всіх видів статевих розладів і імпотенції.
 • Виникає на "очах пацієнта" ерекція позитивно впливає на його психіку.
 • Безпека, нешкідливість і комфорт для пацієнта.

  Дивіться також:
  Фактори ризику розвитку еректильної дисфункції
  Порушення ерекції: причини, види, лікування
  Простатит - часта причина порушення ерекції
  Прискорена еякуляція - один з ранніх симптомів простатиту

  Рекомендуємо Вам відвідати клініку "МедЦентрСервіс"
  Записатись на прийом до лікаря
  Замовте дзвінок і ми з Вами зв'яжемося

  Наша адреса: Київ, Печерськ, вул. Кловський узвіз, 18.
  Тел. (044) 280-01-52, (096) 280-01-52, (093) 332-77-87

  Наші контакти
  Будьте здорові і щасливі!

  Автор: Скоробогатый Вячеслав.
  Авторские права защищены G+


 • НОВИНИ

  12.08.2016

  Акційний пакет - здоров'я чоловіка

  Спеціально для чоловіків ми розробили спеціальні пакети досліджень, що дозволяють економити до -15% на комплексній діагностиці чоловічого здоров'я в клініці Детальніше...

  10.08.2016

  Що таке ризик розвитку еректильної дисфункції. Група ризику.

  Від чого залежить ризик розвитку порушення ерекції у чоловіків. Детальніше...

  08.08.2016

  Консультація сексолога, сексопатолога - проблеми вирішуються

  З проблемами сексуальної сфери стикається майже кожна людина. Більшість з них успішно лікуються. Терпіти або насолоджуватися - вирішувати Вам! Детальніше...

  МедЦентрСервіс МЦС
  всі права захищені 2011-2017 Яндекс.Метрика