Клініка МедЦентрСервіс, Київ, Печерськ

Вакуумний лігатор гемороидальних вузлів Karl Storz (Німетчина)

Видалення геморою, лікування геморою, вакуумне латексне лігування геморою - клініка МедЦентрСервіс, Київ, Печерськ
Вакуумний лігатор - сучасний інструмент для лікування геморою шляхом накладення латексних кілець на внутрішні гемороїдальні вузли. Дана процедура дозволяє проводити видалення геморою швидко, безболісно, амбулаторно, з мінімальним ризиком ускладнень і рецидивів.

     Оснащений окремим циліндричним конусом діаметром 10 мм для надягання лігатурного кільця на робочу частину і ергономічною пістолетною рукояткою із спусковим гачком для скидання лігатурного кільця. Через ручку лігатор з'єднується з вакуумним аспіратором низького тиску. Робоча частина вигнута, що дає хірургу широкий огляд при виконанні процедури. Діаметр латексних кілець при розтягуванні 8мм, при стисненні-1,5мм.

     Це технічно не складна проста і дуже надійна методика лікування внутрішнього геморою 2-3 стадій. Лігування латексними кільцями, в деяких випадках, застосовують і для видалення геморою 4 стадії. Техніка латексного лігування полягає в наступному: на робочу частину лігатора, що представляє собою порожній циліндр, надягають два латексних кільця. Прилад приєднується до хірургічного електровідсмоктувача. Гемороїдальний вузол силою негативного тиску втягується в робочу частину, після чого кільце накидається на підставу вузла. Це викликає знекровлення, за
гибель і подальше відторгнення гемороїдального вузла на 5-7 доби. На місці вузла залишається ранева кукса, яка, з часом, зникає.

Латексне лігування проводиться амбулаторно, не вимагає госпіталізації та наркозу. Процедура лігування безпечна і безболісна.

     Лігування гемороїдальних вузлів латексними кільцями дозволяє уникнути операції приблизно у 80% хворих на геморой.

Дивіться також:
Геморой: причини, симптоми, лікування
Які захворювання лікують наші проктологи
Як підготуватися до огляду у проктолога

Рекомендуємо Вам відвідати клініку "МедЦентрСервіс"
Записатись на прийом до лікаря
Замовте дзвінок і ми з Вами зв'яжемося

Наша адреса: Київ, Печерськ, вул. Кловський узвіз, 18.
Тел. (044) 280-01-52, (096) 280-01-52, (093) 332-77-87

Наші контакти
Будьте здорові і щасливі!


НОВИНИ

12.08.2016

Спеціальна ціна на видалення геморою, анальних тріщин, сосочків і бахромок - 15%

Знижка діє, за умови запису на прийом або замовленні зворотного дзвінка з нашого сайту Детальніше...

01.08.2016

Спеціальна акційна ціна на послуги проктолога

Тільки в серпні 2016 року спеціальна ціна на первинну консультацію у лікаря-проктолога нашої клініки з оглядом і проведенням аноскопии становить 180 грн. Детальніше...

МедЦентрСервіс МЦС
всі права захищені 2011-2017 Яндекс.Метрика