Клініка МедЦентрСервіс, Київ, Печерськ

Кріохірургічний аппарат «КРІОТОН–3»


Кріодеструкція, заморожування рідким азотом, кріохирургія геморою, анальних тріщин, шкірних утворень, бородавок, папілом - клініка - МедЦентрСервіс, Київ, Печерськ
Кріодеструктор - прилад для впливу на тканини і органи людини низькими температурами, які отримуються від хладогенту (рідкий азоту, температура -186 градусів).

Призначення кріодеструктора - виморожування патологічних утворень низькою температурою з метою їх руйнування, а також поліпшення кровообігу і обміну шкіри обличчя і волосистої частини голови при кріогенному масажі.

Області застосування: гінекологія, дерматологія, (в тому числі косметична дерматологія), проктологія, урологія.

Кріохірургічний апарат «Кріотон-3», застосовується для проведення кріохірургічних операцій в клініці "МедЦентрСервіс". Наш сучасний кріодеструктор поєднує в собі простоту в управлінні, портативність, автономність і високу ефективність заморожування. Кріодеструктор оснащений повним набором змінних кріоінструментів і різноманітних робочих наконечників. У сукупності з професіоналізмом і досвідом наших лікарів, наш кріодеструктор в повній мірі реалізує всі переваги кріохірургічного методу лікування: амбулаторне лікування, яке не потребує госпіталіз
ації і застосування наркозу. Операції поєднують малу травматичність, мінімальний ризик кровотечі і рецидивів. Загоєння проходить в найкоротші терміни без утворення рубців.
Метод кріодеструкції застосовується в гінекології (лікування дисплазії та іншої патології шийки матки, кондилом), дерматології (видалення папілом, бородавок та інших доброякісних новоутворень), косметичної дерматології (кріомасаж шкіри обличчя і волосистої частини голови), проктології (кріодеструкція геморою, кондилом, анальних бахромок).

Комплектність приладу: посудину - термос (Дюара) для оперативного запасу рідкого азоту, переливний пристрій, змінні кріоінструменти з вакуумної теплоізоляцією, набір робочих наконечників для різних областей застосування.

Універсальність - за рахунок високої ефективності заморожування, простоти експлуатації, широкий ціновий діапазон змінних кріоінструментів і змінних робочих наконечників кріодеструктор застосовується в різних областях медицини (урології, гінекології, проктології, дерматології).

Простота і автономність, з сукупності з високими технологіями - спусковий гачок клапана подачі рідкого азоту складається з системи важелів і надійного запору. Для роботи кріодеструктора не потрібно електроживлення та інше допоміжне обладнання.

Обслуговування - тільки стандартна дезінфекція та стерилізація змінних наконечників.
Надійність - 100% контроль якості матеріалів, деталей і вузлів, сучасні технології складання і контролю, обов'язкові приймально-здавальні випробування апарату.
Перспективність апарату - поява нових кріоінструментів і змінних наконечників дозволяє розширювати сфери застосування приладу.
У нашій клініці Ви можете отримати професійну консультацію уролога, андролога, дерматовенеролога, гінеколога, проктолога. У нас повний комплекс лабораторних досліджень, сучасне надійне обладнання, світові стандарти діагностики і лікування. Гарантія анонімності і конфіденційності.

Дивіться також:
Консультація уролога
Консультація гінеколога
Консультація венеролога
Консультація дерматолога
Консультація проктолога

Рекомендуємо Вам відвідати клініку "МедЦентрСервіс"
Записатись на прийом до лікаря
Замовте дзвінок і ми з Вами зв'яжемося

Наша адреса: Київ, Печерськ, вул. Кловський узвіз, 18.
Тел. (044) 280-01-52, (096) 280-01-52, (093) 332-77-87

Наші контакти
Будьте здорові і щасливі!


НОВИНИ

12.08.2016

Акції та спеціальні пропозиції від нашої клініки

Замовляйте спеціальні діагностичні пакети з нашого сайту і економте свої кошти Детальніше...

08.08.2016

Консультація сексолога, сексопатолога - проблеми вирішуються

З проблемами сексуальної сфери стикається майже кожна людина. Більшість з них успішно лікуються. Терпіти або насолоджуватися - вирішувати Вам! Детальніше...

01.08.2016

Трихоскопія - діагностика проблемного волосся

Консультація трихолога з обов'язковою комп'ютерної трихоскопіею за 500 грн.
Детальніше...МедЦентрСервіс МЦС
всі права захищені 2011-2017 Яндекс.Метрика