Клініка МедЦентрСервіс, Київ, Печерськ

Гінекологія

 гінекологія, клініка гінекології в києві  - клініка МедЦентрСервіс, Київ, Печерськ
Гінекологія - розділ медицини, що вивчає захворювання, характерні тільки для жіночого організму: захворювання жіночої репродуктивної системи. Від здорового функціонування цієї системи залежить загальне здоров'я жінки і така важлива функція, як народження здорового потомства. Тому регулярне обстеження у лікаря гінеколога є обов'язковим для кожної жінки.

Відповідно до сучасних уявлень, кожна жінка, дівчина повинна періодично, не рідше одного разу на рік проходити профілактичний огляд у гінеколога, який включає огляд шийки матки (кольпоскопія), ПАП - тест (онкоцитологію) і вагінальне УЗД. У випадку виникнення скарг (біль, свербіння, виділення тощо) - слід негайно звертатися до лікаря.

Особливості захворюваності сучасних жінок:
Несприятлива екологія, незбалансоване харчування, стрес призводять до зниження загального імунітету. Проблему поглиблює безконтрольне застосування антибіотиків, що викликає дисбактеріоз вагінальної мікрофлори. Жінки все більше схильні до захворювань, що передається статевим шляхом і запальних захворювань органів малого таза. Все частіше зустрічається поєднання патогенної інфекції (хламідії, уреаплазми, мікоплазми, трихомонади) і умовно-патогенної флори (гарднерели, кандиди, ентерококи). Широко поширена вірусна інфекція (генітальний герпес, ВПЛ - вірус папіломи людини, ЦМВ - цитомегаловірус)
Причому, характерною особливістю запального процесу є відсутність гострого початку з типовими симптомами. Поступове прихований розвиток захворювань призводить до хронізації процесу і пізній діагностиці.

Хронічне запалення призводить до порушення функції статевих органів, ендокринної патології, безпліддя, дисплазії аж до розвитку злоякісних новоутворень.

В результаті страждає репродуктивне здоров'я та якість життя жінок.
Неодмінною умовою успішного лікування є достовірна діагностика. Лікування повинно бути комплексним, що включає, необхідні антибактеріальні засоби, імуномодулятори, засоби для відновлення екології влаліщной мікрофлори. При необхідності проводиться обстеження і лікування статевого партнера. Обов'язковим є проведення контрольних аналізів та подальшого профілактичного спостереження.

Рекомендуємо Вам відвідати гінеколога "МедЦентрСервіс"
Записатись на прийом до лікаря
Замовте дзвінок і ми з Вами зв'яжемося

Наша адреса: Київ, Печерськ, вул. Кловський узвіз, 18.
Тел. (044) 280-01-52, (096) 280-01-52, (093) 332-77-87

В даний час відзначається збільшення частоти захворювання на рак шийки матки серед жінок репродуктивного віку. Часто раковому процесу шийки матки передують фонові захворювання і передракові процеси в шийці матки.

Профілактика раку шийки матки є своєчасне виявлення і лікування фонових захворювань шийки матки та передракових процесів (дисплазій), а також початкових форм раку шийки матки.

Фонові (доброякісні) процеси шийки матки
Фоновими називаються захворювання і зміни вагінальної частини шийки матки, які можуть сприяти виникненню і розвитку раку шийки матки. Детальніше...

Передраковий процес шийки матки - дисплазія. Детальніше ...

У нашій клініці, з успіхом, застосовується найсучасніший метод лікування патології шийки матки - радіохвильова хірургія

Дивіться також:
Дисплазія (ерозія) шийки матки: причини, симптоми, діагностика та лікування
Радіохвильова хірургія - передовий метод лікування в гінекології
УЗД вагінальним датчиком

Наші контакти
Будьте здорові і щасливі!

Автор: "МедЦентрСервіс"
Авторські права захищені G+


НОВИНИ

01.08.2016

Дисплазія шийки матки, ерозія? Радиоволнова хірургія - найсучасніший і ефективний метод лікування.

Радіохвильове видалення дисплазії і ерозії шийки матки, кондилом і папілом. Особливо підходить жінкам, що ненароджували Детальніше...

МедЦентрСервіс МЦС
всі права захищені 2011-2017 Яндекс.Метрика