Клініка МедЦентрСервіс, Київ, Печерськ

Гострокінцеві кондиломи у жінок

Під час огляду у лікаря гінеколога, всі частіше виявляються гострі кондиломи зовнішніх і внутрішніх статевих органів. У деяких випадках гострокінцевими кондиломами можуть уражуватися зовнішній отвір уретри, шийка матки, шкіра промежини, область анального отвору. Ще кілька років тому діагноз «гострокінцеві кондиломи» звучав набагато рідше, ніж зараз. На жаль, кількість пацієнток з даною патологією зростає з кожним роком. Збудником даного захворювання є вірус папіломи людини 6 і 11 типу.

Симптоми гострокінцевих кондилом:
Захворювання часто протікає без скарг, і не турбує жінку. Іноді можуть відчуватися незначний свербіж в області статевих органів.

При огляді на гінекологічному кріслі виявляються типові гострокінцеві розростання на слизової оболонки великих і малих статевих губ, піхви, уретри, іноді нагадують кольорову капусту.

Часто, при виявленні гострокінцевих кондилом виявляється і патологія шийки матки - дисплазія, ерозія. Всім жінкам з діагнозом "гострокінцеві кондиломи статевих органів" необхідно обов'язкове проведення розширеної кольпоскопії з метою виключення патології шийки матки. Крім цього, проводяться аналізи на ВПЛ, з визначенням типу папіломавірусу, і взяття матеріалу для цитологічного дослідження.

Лікування гострокінцевих кондилом повинно бути комплексним. Видалення існуючих кондилом проводиться методом радіохвильової хірургії. На сьогоднішній день, це найефективніший і безпечний метод видалення гострокінцевих кондилом. Іноді проводиться комбіноване видалення кондилом (кріодеструкція і радіохвильове видалення). При великих кондиломах необхідно гістологічне дослідження видалених тканин. Для зниження ризику рецидиву захворювання, після видалення гострокінцевих кондилом обов'язково призначаються противірусні препарати і проводиться комплекс імуномодулюючої терапії.

Після проведеного лікування, рекомендується регулярний профілактичний огляд у лікаря гінеколога. При необхідності, Вам буде призначено сезонна іммуномодуляція, яка знизить ризик рецидиву захворювання.

Оскільки вірус, що викликає гострокінцеві кондиломи, передається при статевому контакті, обов'язковим є обстеження і лікування Вашого статевого партнера у уролога або венеролога.

Лікар гінеколог клініки "МедЦентрСервіс" має всі можливості для успішної діагностики та лікування гострокінцевих кондилом у жінок. Уролог або венеролог нашої клініки обстежує і вилікує Вашого статевого партнера.

Рекомендуємо Вам відвідати гінеколога "МедЦентрСервіс"
Записатись на прийом до лікаря
Замовте дзвінок і ми з Вами зв'яжемося

Наша адреса: Київ, Печерськ, вул. Кловський узвіз, 18.
Тел. (044) 280-01-52, (096) 280-01-52, (093) 332-77-87

Дивіться також:
Кольпоскопія
ПАП - ТЕСТ (цитологічний мазок)
Радіохвильова хірургія - кращий метод видалення гострокінцевих кондилом
Гострокінцеві кондиломи у чоловіків

Наші контакти
Будьте здорові і щасливі!

Автор: "МедЦентрСервіс"
Авторські права захищені G+


НОВИНИ

01.08.2016

Дисплазія шийки матки, ерозія? Радиоволнова хірургія - найсучасніший і ефективний метод лікування.

Радіохвильове видалення дисплазії і ерозії шийки матки, кондилом і папілом. Особливо підходить жінкам, що ненароджували Детальніше...

МедЦентрСервіс МЦС
всі права захищені 2011-2017 Яндекс.Метрика