Клініка МедЦентрСервіс, Київ, Печерськ

Діатермоконізація

Цей метод може і повинен застосовуватися при поєднанні патології ектоцервікса (зовнішнього епітелію шийки матки) з гіпертрофією і деформацією шийки матки.
Діатермоконізація полягає в електрохірургічний конусоподібні висічення патологічно змінених тканин шийки матки з вершиною конуса, зверненої до внутрішнього зіву.

 Показання до діатермоконізації:
деформація шийки матки
гіпертрофія з дисплазією середнього та тяжкого ступеня

Зазвичай операція проводиться на 6-8-й день менструального циклу в умовах стаціонару одного дня. Використовується внутрішньовенний наркоз.

Методика електроексцизії. Вагінальну частину шийки матки оголюють дзеркалами Куско і захоплюють кульовими щипцями за межами дільниці, який передбачається посікти. Після обробки операційного поля етиловим спиртом і уточнення меж ураження за допомогою проби Шиллера в канал шийки матки на глибину 5 - 15 мм вводять направляючий стрижень електрода. Коагулюючий режим щільності струму змінюють на ріжучий. Індивідуально підбирають оптимальну напругу, що дозволяє без зусиль і глибокої коагуляції розсікти шийку матки на потрібну глибину ріжучою проволокою пр
оводять круговий розріз такої величини, щоб охопити всі змінені тканини. Після включення струму електрод повільно обертають за годинниковою стрілкою зі швидкістю, необхідною для розтину тканин і освіти струпа. Зазвичай видаляють більше 2/3 каналу шийки матки. При необхідності видалити більш широкий конус, ніж дозволяє електрод, останній ведуть до осі каналу у напрямку висічення тканини. Після видалення ток вимикають і конус витягають назовні.

Після діатермоконізації зазвичай не потрібно додаткової обробки тканин. При рясних серозно-кров'яних виділеннях вагінальну частину шийки матки щодня змащують 7% розчином перманганату калію протягом 3-5 днів. Після відторгнення струпа рекомендуються змазування шийки маслом обліпихи, шипшини, обробка аерозольним препаратом «Олазоль», препаратами хонсурид і Локакортен.
Діатермоконізація відрізняється майже повною безкровністю, абластічністю, незначною небезпекою поширення інфекції. Одужання після діатермоконізацію відзначається у 93-97% хворих. Однак одним з недоліків цього лікування є глибина впливу, що важко визначається.

Перевагою даного методу є можливість серійно-ступеневого гістологічного дослідження видалених тканин і виявлення інтраепітеліального раку.

Найближчі ускладнення:
кровотечі
порушення менструального циклу
загострення запального процесу в придатках матки

 Віддалені ускладнення:
«Синдром коагульованої шийки»
ендометріоз
порушення менструального циклу
стеноз каналу шийки матки
зрощення каналу шийки матки

Дивіться також:
Радіохвильова хірургія - кращий метод видалення патології шийки матки

Рекомендуємо Вам відвідати клініку "МедЦентрСервіс"
Записатись на прийом до лікаря
Замовте дзвінок і ми з Вами зв'яжемося

Наша адреса: Київ, Печерськ, вул. Кловський узвіз, 18.
Тел. (044) 280-01-52, (096) 280-01-52, (093) 332-77-87

Наші контакти
Будьте здорові і щасливі!НОВИНИ

01.08.2016

Дисплазія шийки матки, ерозія? Радиоволнова хірургія - найсучасніший і ефективний метод лікування.

Радіохвильове видалення дисплазії і ерозії шийки матки, кондилом і папілом. Особливо підходить жінкам, що ненароджували Детальніше...

МедЦентрСервіс МЦС
всі права захищені 2011-2017 Яндекс.Метрика