Клініка МедЦентрСервіс, Київ, Печерськ

    Рентгенограма турецького сідла

    Як проводиться рентген черепа і турецького сідла
Спеціальної підготовки до рентгену голови не потрібно. Потрібно тільки попередньо вийняти сережки з вух і зняти шпильки або інші тверді або металеві предмети з голови і шиї.
Ви проходите в кабінет з рентген-апаратом, лікар посадить вас на стілець перед ним, спеціальним чином повернувши вашу голову, або, в залежності від виду використовуваного рентген апарату, укладе вас. У такому положенні ви проведете деякий час. Рентгенолог віддалиться в свій кабінет, включить рентген і зробить знімок. Через пів-години - годину знімок голови буде готовий і видасть вам вашу рентгенограму і її опис на папері.


 
Знімок черепа: інтерпретація даних

На знімку турецького сідла оцінюється форма, розміри і контури турецького сідла, що має значення в діагностиці пухлин гіпофіза. Збільшення його розмірів, поява двуконтурості дна, розширення входу в турецьке сідло або витончення стінок може вказувати на наявність пухлини гіпофіза (найчастіше пролактиноми). Оцінка судин на рентгенограмі дозволяє поставити попередній діагноз "підвищений внутрішньочерепний тиск".Рекомендуємо Вам відвідати клініку "МедЦентрСервіс"
Записатись на прийом до лікаря
Замовте дзвінок і ми з Вами зв'яжемося

Наша адреса: Київ, Печерськ, вул. Кловський узвіз, 18.
Тел. (044) 280-01-52, (096) 280-01-52, (093) 332-77-87

Наші контакти
Будьте здорові і щасливі!НОВИНИ

01.08.2016

Дисплазія шийки матки, ерозія? Радиоволнова хірургія - найсучасніший і ефективний метод лікування.

Радіохвильове видалення дисплазії і ерозії шийки матки, кондилом і папілом. Особливо підходить жінкам, що ненароджували Детальніше...

МедЦентрСервіс МЦС
всі права захищені 2011-2017 Яндекс.Метрика