Клініка МедЦентрСервіс, Київ, Печерськ

Гінекологічній огляд

Огляд гінеколога проводиться на гінекологічному кріслі. Гінекологічний огляд - абсолютно безпечна і безболісна процедура. При огляді використовуються одноразові і стерильні інструменти (дзеркала, пінцети, щіточки для взяття мазків і т.п.).

Якщо Ви перший раз проходите гінекологічний огляд, не соромтеся запитати у гінеколога, як правильно розташуватися в гінекологічному кріслі.

Під час гінекологічного огляду спочатку досліджуються зовнішні статеві органи. Далі проводиться огляд стінок піхви і шийки матки за допомогою дзеркал. Після огляду гінеколог, при необхідності, проводить кольпоскопію, бере відповідні аналізи: мазок, цитологічне дослідження (ПАП - тест), а також призначає УЗД.

Надалі проводиться бімануальне (комбіноване) дослідження, яке є різновидом гінекологічного огляду, і дозволяє визначити положення, розмір матки, її тонус, стан маткових труб і яєчників, стан тазової очеревини і клітковини. Під час огляду можна запідозрити ендометріоз. Діагностуються позаматкова і маткова вагітність, дисплазія (ерозія) шийки матки, а також, такі захворювання як запалення придатків, міома матки, кісти яєчників.

Бімануальний гінекологічний огляд проводиться двома руками, при цьому одна рука (внутрішня) знаходиться в піхву, а інша (зовнішня) - над лобком.
Далі приступають до кольпоскопії і взяття аналізів. При необхідності проводиться УЗД.

Рекомендуємо Вам відвідати гінеколога клініки "МедЦентрСервіс"
Записатись на прийом до гінеколога
Замовте дзвінок і ми з Вами зв'яжемося

Наша адреса: Київ, Печерськ, вул. Кловський узвіз, 18.
Тел. (044) 280-01-52, (096) 280-01-52, (093) 332-77-87

Дивіться також:
Кольпоскопія
ПАП - ТЕСТ (цитологічний мазок)
Вагінальне УЗД
Біпсія шийки матки

Наші контакти
Будьте здорові і щасливі!

Автор: "МедЦентрСервіс"
Авторські права захищені G+


НОВИНИ

01.08.2016

Дисплазія шийки матки, ерозія? Радиоволнова хірургія - найсучасніший і ефективний метод лікування.

Радіохвильове видалення дисплазії і ерозії шийки матки, кондилом і папілом. Особливо підходить жінкам, що ненароджували Детальніше...

МедЦентрСервіс МЦС
всі права захищені 2011-2017 Яндекс.Метрика