Клініка МедЦентрСервіс, Київ, Печерськ

Кольпоскопія. Розширена відеокольпоскопія з пробами

кольпоскопія, розширена кольпоскопія з пробами - клініка МедЦентрСервіс, Київ, ПечерськКольпоскопія - огляд шийки матки спеціальним приладом - кольпоскопом (бінокулярним мікроскопом), дозволяє розглянути слизову шийки матки під різним оптичним збільшенням. Для отримання більш детальної інформації під час кольпоскопії застосовуються додаткові тести: обробка шийки матки 5% розчином оцтової кислоти, розчином Люголя, а також застосування різних оптичних світлофільтрів. Кольпоскопія проводиться на гінекологічному кріслі після установки гінекологічного дзеркала, як при звичайному гінекологічному огляді.


Основне призначення кольпоскопії.
Кольпоскопія застосовується для діагностики дисплазії, ерозії, а також можливого злоякісного процесу шийки матки. Особливо актуально проведення кольпоскопії жінкам з ознаками клітинної атипії в цитологічних мазках (ПАП - тест). Крім цього, кольпоскопія дозволяє визначити найбільш підозрілі ділянки епітелію і виконати прицільну біопсію шийки матки. Від результатів гістологічного дослідження взятої ділянки залежить вибір тактики лікування і подальша "доля" шийки матки, і, відповідно пацієнтки. У лікаря повинна бути повна впевненість, що біопсія взята саме з ураженої ділянки, тому кольпоскопія - обов'язковий метод обстеження шийки матки в нашій клініці. Процедура кольпоскопії абсолютно безболісна і абсолютно безпечна.

Коли проводиться кольпоскопія
Спеціальна підготовка до кольпоскопії не потрібна. Не проводять кольпоскопію під час менструації, а також, найкращим періодом є середина циклу, оскільки в цю фазу циклу в цервікальному каналі виробляється найбільша кількість слизу. Найкращим часом для проведення кольпоскопії є дні відразу після закінчення менструації, або напередодні її. Перед дослідженням рекомендується утриматися від сексу без презерватива, застосування любрикантів та інших мастил, а також спринцювань.

На сьогоднішній день, враховуючи онкологічну настороженість, первинна консультація гінеколога обов'язково супроводжується кольпоскопією. Будь-який гінеколог зобов'язаний володіти технікою розширеної кольпоскопії з проведенням проб. У нас в клініці "МедЦентрСервіс" проводиться кольпоскопія з відеофіксацією, що дозволяє зберігати отримані знімки шийки матки в нашій базі або видавати їх пацієнткам на електронних носіях, а також електронною поштою. Створення власної бази знімків наших пацієнток дозволяє проводити динамічне спостереження за ходом лікування і проводити контроль результатів лікування.

Рекомендуємо Вам відвідати гінеколога "МедЦентрСервіс"
Записатись на прийом до лікаря
Замовте дзвінок і ми з Вами зв'яжемося

Наша адреса: Київ, Печерськ, вул. Кловський узвіз, 18.
Тел. (044) 280-01-52, (096) 280-01-52, (093) 332-77-87

Дивіться також:
ПАП - ТЕСТ (цитологічний мазок)
Вагінальне УЗД
Біпсія шийки матки


Наші контакти
Будьте здорові і щасливі!

Автор: "МедЦентрСервіс"
Авторські права захищені G+


НОВИНИ

01.08.2016

Дисплазія шийки матки, ерозія? Радиоволнова хірургія - найсучасніший і ефективний метод лікування.

Радіохвильове видалення дисплазії і ерозії шийки матки, кондилом і папілом. Особливо підходить жінкам, що ненароджували Детальніше...

МедЦентрСервіс МЦС
всі права захищені 2011-2017 Яндекс.Метрика