Клініка МедЦентрСервіс, Київ, Печерськ

Дерматологія - наука про шкірні захворювання

Дерматологія — розділ медицини, що вивчає будову, функціонування і захворювання шкіри, а також її придатків: волосся і нігтів.Дерматологія, захворювання шкіри, шкірні захворювання - клініка МедЦентрСервіс, Київ, ПечерськШкіра - це унікальна захисна оболонка, що покриває тіло людини. Вона знаходиться в постійній взаємодії із зовнішнім середовищем. Захищаючи організм від агресивних впливів. У той же час, шкіра є індикатором здоров'я і благополуччя всього нашого організму.

Лікар дерматолог - один з найбільш популярних фахівців нашої клініки. Шкіра є видимим і найдоступнішим для дослідження органом, проте уявна простота діагностики шкірних захворювань оманлива. Лікар дерматолог - це всебічно розвинений фахівець, що володіє хорошим логічним мисленням і знанням інших розділів медицини.
Шкіра відображає внутрішній стан організму людини і може розповісти про його вік, спосіб життя і хвороби. Багато захворювань внутрішніх органів виявляються змінами на шкірі.
Деякі захворювання шкіри - лише "верхівка айсберга". При обстеженні пацієнта часто виявляються інші, на перший погляд, непомітні проблеми зі здоров'ям. Первинний огляд з поглибленим обстеженням мають найважливіше значення для діагностики шкірних захворювань і забезпечують подальше успішне лікування.

Шкірні захворювання: як знайти здорову і красиву шкіру?
Шкірні захворювання мають зовнішні прояви, і тому завдають не тільки фізичні, а й моральні страждання.
Якщо Вас турбує стан Вашої шкіри, рекомендуємо звернутися до лікаря дерматолога і пройти обстеження. Точний діагноз - запорука успішного лікування.
Інша складова успіху лікарів "МедЦентрСервіс" - використання досягнень сучасної медицини, найдосконалішого устаткування і високоякісних лікувально-косметичних препаратів.
Лікування шкірних захворювань засновано на індивідуальному підході до кожного пацієнта. Враховується спадкова схильність до захворювань шкіри, професійні та побутові особливості, спосіб життя та шкідливі звички людини. Комплексний підхід, що включає поєднання місцевої та загальної медикаментозної терапії з фізіотерапевтичним лікуванням та засобами для зміцнення імунітету сприяє швидкому одужанню.

Довірте лікування Вашої шкіри професіоналам!
Випадання волосся (алопеція), надмірна лупа (себорея), екзема, алергічний дерматит, нейродерміт, кропив'янка, оперізуючий лишай, стрептодермія, бактеріальні, грибкові та вірусні ураження, демодекоз (демодекс), контагіозний молюск і інші захворювання шкіри успішно лікуються.


Рекомендуємо Вам відвідати дерматолога "МедЦентрСервіс"
Записатись на прийом до лікаря
Замовте дзвінок і ми з Вами зв'яжемося

Наша адреса: Київ, Печерськ, вул. Кловський узвіз, 18.
Тел. (044) 280-01-52, (096) 280-01-52, (093) 332-77-87

В "МедЦентрСервіс" проводиться:
 • Цифрова дерматоскопія - діагностика новоутворень шкіри: родимок, бородавок, папілом, гемангіом. Унікальний метод дослідження шкіри, що дозволяє проводити ранню діагностику раку шкіри і меланоми. Метод полягає в огляді шкірних утворень за допомогою спеціального приладу - дерматоскопа, який збільшує зображення об'єкта в десятки разів.
 • Радіохвильове видалення доброякісних новоутворень шкіри (папілом, бородавок, судинних зірочок), після обов'язкової діагностики цих утворень.
  Процедури омолодження (кріомасаж особи, волосистої частини голови, дарсонвалізація)
 • Консультація трихолога. Діагностика і лікування захворювань волосся.
 • Плазмотерапія волосистої частини голови (лікування випадіння волосся)


  Дивіться також:
  Увага меланоми !!! Рання діагностика рятує життя !!!
  Як розпізнати у себе небезпечну родимку?
  Цифрова дерматоскопія - передовий метод ранньої діагностики раку шкіри.

  Наші контакти
  Будьте здорові і щасливі!

  Автор: "МедЦентрСервіс"
  Авторські права захищені G+


 • НОВИНИ

  01.08.2016

  Плазмотерапія (PRP-терапія) - сучасний підхід до лікування волосся

  Ми допоможемо Вам повернути красу і молодість Вашого волосся! Детальніше...

  01.08.2016

  Трихоскопія - діагностика проблемного волосся

  Консультація трихолога з обов'язковою комп'ютерної трихоскопіею за 500 грн.
  Детальніше...  01.08.2016

  Увага меланома !!! Перевір свою родимку - врятуй життя !!!

  Вартість консультації дерматолога з цифровою дерматоскопією і люминисцентной діагностикою становить 300 грн.
  Подробнее...

  МедЦентрСервіс МЦС
  всі права захищені 2011-2017 Яндекс.Метрика