Клініка МедЦентрСервіс, Київ, Печерськ

Папілломи, родимки, бородавки, конділоми

Видалення доброякісних новоутворень шкіри
Наш лікар дерматолог, кандидат медичних наук, проводить видалення папілом, бородавок, родимок, кондилом, судинних зірочок і інших доброякісних новоутворень тільки після попередньої дерматоскопія. Видалення проводиться методом радіохвильової хірургії - це оптимальний, безпечний і безболісний метод видалення, що не залишає рубця.

Вартість консультації дерматолога з дерматоскопі - 300 грн.
Записатись на прийом до лікаря
Замовте дзвінок і ми з Вами зв'яжемося

Наша адреса: Київ, Печерськ, вул. Кловський узвіз, 18.
Тел. (044) 280-01-52, (096) 280-01-52, (093) 332-77-87

Більшість шкірних новоутворень, таких як папіломи, бородавки, міліуми не заважають захворюваннями, які вимагають обов'язкового лікування і є скоріше косметичної проблемою, в той час як гострі кондиломи статевих органів і періанальної зони можуть призводити до серйозних ускладнень.

Родимки (невуси) вимагають більш пильної уваги, оскільки таять в собі потенційну небезпеку злоякісного переродження. Людям, що знаходяться в групі ризику настійно рекомендується регулярне проведення дерматоскопії.

Вибір методу видалення залежить від характеру новоутворення і його локалізації. У деяких випадках потрібне попереднє проведення дерматоскопії.

У нашій клініці застосовуються сучасні методи видалення:
кріохірургія (виморожування) і радіохвильова хірургія.

Від правильного вибору методу залежить подальший лікувальний і косметичний результат. При необхідності, проводиться гістологічне дослідження видаленого матеріалу.

Види шкірних новоутворень:
Родимки (невуси) - обмежені доброякісні утворення шкіри. Колір їх може коливатися від тілесного, рожевого до темно-коричневого і навіть чорного, розмір і форма можуть бути різними. У деяких випадках з невусів росте волосся. Детальніше про невуси ...

Бородавки - доброякісні утворення шкіри, що мають вірусну природу. Існує кілька видів бородавок: плоскі, старечі, звичайні. Звичайні бородавки - щільні вузлики округлої форми тілесного кольору. Розташовуються частіше на тильній стороні кистей і пальців рук, на обличчі. Підошовні бородавки часто викликають хворобливі відчуття при ходьбі. Детальніше про бородавки і кондиломи ...

Папіломи - це доброякісні сосочкоподібні шкірні освіти, виглядають як м'які нарости частіше на ніжці з нерівною поверхнею білого або коричневих відтінків. Найчастіше виникають на обличчі, шиї і в пахвових западинах. Збільшення кількості та розміру папілом може відбуватися внаслідок травмування шкіри при голінні, висмикування волосся, тривалого подразнення, носіння ланцюжка, надмірного перебування на сонці.
Причиною появи папілом є вірус папіломи людини (ВПЛ), який має близько 100 різновидів.
Вірус папіломи заражає базальні клітини епідермісу, і на шкірі починають з'являтися розростання, які виступають над поверхнею шкіри. Зараження відбувається контактним шляхом. Інфікування може відбутися в саунах, басейнах, відкритих водоймах, якщо на шкірі є вогнище для проникнення інфекції, тобто мікротріщини, рани або порізи, в тому числі отримані при голінні.

Судинні зірочки (телеангіоектазії) - це розширена внутрішкірна капілярна мережа. Бувають червоного або синього кольору, в залежності від походження (артеріоли або венули). Небезпеки для здоров'я судинні зірочки не уявляють, але можуть бути сигналом про проблеми з судинами. Крім того, судинні зірочки - помітний косметичний дефект. Локалізація судинних зірочок на носі і щоках називається купероз. На ногах покривають великі ділянки, утворюючи судинну сітку.
Головною причиною їх появи є спадкова слабкість судинних стінок. Провокувати появу телеангіоектазії може тривале перебування на сонці, прийом гормонів, надмірні навантаження, глибокий пілінг шкіри.

Міліуми - невеликі кісти, які утворюються внаслідок закупорки сальних проток або волосяних фолікулів. Зовні міліуми виглядають як щільні білі кулясті точки. Іноді міліуми називають білими вуграми. У народі міліуми називають «просянка» через схожість з просяне зернятко.

Кератома - більш відома як «стареча бородавка», себорейна кератома або кератопапіллома - це утворення шкіри, які характеризуються розростанням ороговілої епідермісу. Виглядають кератоми, як сірі, чорні або коричневі бляшки, покриті пухкими жірновато роговими пластинами. Найчастіше утворюються на тулубі, обличчі і шиї.

Кондиломи гострокінцеві - різновид бородавок у вигляді м'яких часточкових і нітеобразних розростань, що нагадують кольорову капусту. Найчастіше розташовуються в області статевих органів. Зараження вірусом можливо при прямому контакті з хворим, в тому числі статевому. Детальніше про гострокінцеві кондиломи ...

Контагіозний молюск - поодинокі або множинні безболісні вузлики тілесного або червонуватого кольору 1-5 мм в діаметрі, напівсферичної форми з поглибленням в центрі. Найчастіше розташовуються в нижній частині живота, над лобком, на статевих органах. Зараження відбувається при безпосередньому контакті з хворим або через предмети побуту.

Запишіться на прийом до дерматолога
Замовте дзвінок і ми з Вами зв'яжемося

Наша адреса: Київ, Печерськ, вул. Кловський узвіз, 18.
Тел. (044) 280-01-52, (096) 280-01-52, (093) 332-77-87

Пам'ятайте !!!

Самостійне видалення новоутворень шкіри, а також, різні "народні" методи лікування вкрай небезпечні. Видалення повинен проводити тільки кваліфікований фахівець.

Наші контакти
Будьте здорові і щасливі!

Автор: Вячеслав Скоробогатий
Авторські права захищені G+


НОВИНИ

01.08.2016

Плазмотерапія (PRP-терапія) - сучасний підхід до лікування волосся

Ми допоможемо Вам повернути красу і молодість Вашого волосся! Детальніше...

01.08.2016

Трихоскопія - діагностика проблемного волосся

Консультація трихолога з обов'язковою комп'ютерної трихоскопіею за 500 грн.
Детальніше...01.08.2016

Увага меланома !!! Перевір свою родимку - врятуй життя !!!

Вартість консультації дерматолога з цифровою дерматоскопією і люминисцентной діагностикою становить 300 грн.
Подробнее...

МедЦентрСервіс МЦС
всі права захищені 2011-2017 Яндекс.Метрика