Клініка МедЦентрСервіс, Київ, Печерськ

Радіохвильова хірургія

Радіохвильова хірургія - сьогодні є найсучаснішим методом видалення доброякісних новоутворень шкіри, таких як:
папіломи, бородавки, кондиломи, судинні зірочки.

Цей унікальний безконтактний метод розрізання м'яких тканин заснований на властивості тканин організму випаровуватися під впливом високочастотних хвиль, які генеруються радіохвильовим ножем. Тканини не розрізаються як скальпелем, і не перепалювати як лазером, а розходяться без фізичного контакту з радіоножем. Пар низької температури, що утворюється при випаровуванні клітин, сприяє коагуляції кровоносних судин. Таким чином, радіохвильова хірургія дозволяє проводити операції безболісно, без пошкодження здорових тканин, з мінімальним ризиком кровотечі, уникаючи післяопераційних ускладнень.
Радіохвильовий ніж одночасно ріже, дезінфікує місце розрізу і зупиняє кровотечу. Загоєння відбувається швидко, без утворення післяопераційних рубців і деформації тканин.

Особливо слід відзначити, що віддалена тканину практично не пошкоджується, що підвищує точність подальшого гістологічного дослідження операційного та біопсійного матеріалу.

Методики радіохвильової хірургії є оптимальними для амбулаторного лікування, проводяться без госпіталізації, не вимагають проведення наркозу, дають мінімум ускладнень.

Перевагами радіохвильової хірургії є:
Швидкість проведення операції
Мінімальний ризик кровотечі за рахунок коагуляції прилягаючих судин
Відсутність рубця після загоєння рани, що є оптимальним для операцій на операції на обличчі.
Безболісність процедури під час і після операції, оскільки, внаслідок коагуляції нервових закінчень у рані досягається знеболюючий ефект
Прискорене загоєння (радіохірургічний метод лікування вдвічі скорочує терміни епітелізації)
Стерилізуючий ефект випромінюваних радіохвиль знижує ризик розвитку інфекційних ускладнень, таких як нагноєння послеопераціооних ран
Особливо слід відзначити, що віддалена тканину практично не пошкоджується, що підвищує точність подальшого гістологічного дослідження операційного та біопсійного матеріалу

У нашій клініці "МедЦентрСервіс" радіохвильова хірургія, з успіхом, застосовується для видалення доброякісних новоутворень шкіри і слизових оболонок: папіломи, гострокінцеві кондиломи, судинні зірочки, бородавки, поліпи.

Протипоказання: наявність у пацієнта кардіостимулятора (відносне протипоказання, що вимагає вживання заходів обережності)

Таким чином, радіохвильова хірургія - передовий метод лікування в косметичної дерматології. Радіоніж найкращим чином підходить для взяття біопсії. Методика радіокоагуляціі виключає опіки тканин, відсутні біль, набряк, запалення, які так часто з'являються після застосування електрокоагулятора при подібних хірургічних втручаннях, що обумовлює швидке загоєння і комфортне протікання післяопераційного періоду.

Дивіться також:
Кріохірургія - безболісне видалення папілом, бородавок, кондилом.

Наші контакти
Будьте здорові і щасливі!

Автор: Вячеслав Скоробогатий
Авторські права захищені G+


НОВИНИ

01.08.2016

Плазмотерапія (PRP-терапія) - сучасний підхід до лікування волосся

Ми допоможемо Вам повернути красу і молодість Вашого волосся! Детальніше...

01.08.2016

Трихоскопія - діагностика проблемного волосся

Консультація трихолога з обов'язковою комп'ютерної трихоскопіею за 500 грн.
Детальніше...01.08.2016

Увага меланома !!! Перевір свою родимку - врятуй життя !!!

Вартість консультації дерматолога з цифровою дерматоскопією і люминисцентной діагностикою становить 300 грн.
Подробнее...

МедЦентрСервіс МЦС
всі права захищені 2011-2017 Яндекс.Метрика