Клініка МедЦентрСервіс, Київ, Печерськ

Кріохірургія в дермалогії

Методика заморожування тканин до наднизьких температур (- 195,8 ° C) застосовується з медицині давно, проте, широке поширення криохирургия отримала з появою спеціальної апаратури.

Наш лікар дерматолог, кандидат медичних наук, проводить видалення папілом і бородавок і інших доброякісних новоутворень тільки після попереднього огляду з проведенням цифрової дерматоскопії.

Вартість консультації дерматолога з дерматоскопі - 300 грн.
Записатись на прийом до лікаря
Замовте дзвінок і ми з Вами зв'яжемося

Наша адреса: Київ, Печерськ, вул. Кловський узвіз, 18.
Тел. (044) 280-01-52, (096) 280-01-52, (093) 332-77-87

Метод кріодеструкції використовується в дерматологічній практиці і косметичної дерматології (видалення папілом, бородавок, кондилом, міліуми і ін.)

Переваги кріохірургії в дерматології:
Чи не пошкоджується здорова навколишня тканина
Мінімальна травматичність операції, безкровність і майже повна безболісність кріохірургічного втручання, так як дія холоду забезпечує наступ анестезії в процесі проморожування тканин, тому відпадає необхідність у проведенні наркозу
Незначна і короткочасна запальна реакція вигляді гіперемії та набряку після кріодеструкції
Відсутність залишків у вигляді грубих рубців. На місці відмерлих тканин залишається поверхнева ерозія, яка швидко епітелізується з утворенням еластичного рубця
Швидке загоєння місць кріодеструкції
Можливість проведення операції амбулаторно, без госпіталізації

При впливі низьких температур система кровоносних судин теплокровного організму утворює теплової бар'єр, який перешкоджає проникненню холоду в тканини. Наприклад, приклавши лід до забитого коліна, ми охолоджуємо лише верхній шар шкіри. Температура суглоба при цьому анітрохи не змінюється.
Коли можливості організму по нейтралізації холоду вичерпуються, він починає поступово "здавати позиції". Утворюються чіткі межі охолодження, товщиною в десяті частки міліметра, за якими організм ще в змозі підтримувати температуру в нормі. Тут тканина жива, анітрохи не пошкоджуючи холодом. Частина тканини, що залишилася за "тепловим фронтом", не отримує припливу теплої крові, її температура різко знижується, заморожені клітини руйнуються і тканина гине.
Подальше заморожування поступово зсуває цю межу в глиб тканини. Виходить, що організм сам віддає зайве і непотрібне з мінімальною шкодою для себе.
Лікар впливає холодом, поки не загине патологічна тканина. А здорова тканина в цей момент ще "тримає оборону".
Загибла тканина відривається протягом 5 -7 днів. Рана затягується без рубця. Кровотечі практично не буває ні під час операції, ні після неї. Цікаво, що холод заморожує і нервові закінчення, так що процедура практично безболісна.

Заморожування викликає утворення кристалів льоду в позаклітинному і внутрішньоклітинному просторі і стаз крові, що призводить до руйнування і некрозу тканини. Найефективніші методи включають швидке заморожування і повільне відтавання. Багаторазова швидша процедура заморожування сильніше пошкоджує тканини, ніж тривалий заморожування.

Операція з видалення патологічно зміненої тканини покращує стан здорової: тканина як би омолоджується, посилюються її захисні властивості.

Кріодеструкція не супроводжується негайним видаленням з організму некротизованих тканин. Через добу починається демаркація, зона некрозу оточена вузьким віночком запальної гіперемії. У цей час закривається просвіт судин по лінії відторгнення тканин, тому кровотеча відсутня, а що утворився потужний грануляційний вал є перешкодою для інфекції. На 3-5-му тижні відбувається відторгнення некротичних мас і поступова епітелізація. Загоєння закінчується утворенням ніжних рубців і епітеліальних шарів.

Кріохірургічне видалення проводиться амбулаторно, не вимагає знеболювання і не обмежує працездатність пацієнтів.

Рекомендуємо Вам відвідати дерматолога "МедЦентрСервіс"
Записатись на прийом до лікаря
Замовте дзвінок і ми з Вами зв'яжемося

Наша адреса: Київ, Печерськ, вул. Кловський узвіз, 18.
Тел. (044) 280-01-52, (096) 280-01-52, (093) 332-77-87


Дивіться також:
Радіохвильова хірургія - передовий метод видалення доброякісних новоутворень шкіри.

Наші контакти
Будьте здорові і щасливі!

Автор: Вячеслав Скоробогатий
Авторські права захищені G+


НОВИНИ

01.08.2016

Плазмотерапія (PRP-терапія) - сучасний підхід до лікування волосся

Ми допоможемо Вам повернути красу і молодість Вашого волосся! Детальніше...

01.08.2016

Трихоскопія - діагностика проблемного волосся

Консультація трихолога з обов'язковою комп'ютерної трихоскопіею за 500 грн.
Детальніше...01.08.2016

Увага меланома !!! Перевір свою родимку - врятуй життя !!!

Вартість консультації дерматолога з цифровою дерматоскопією і люминисцентной діагностикою становить 300 грн.
Подробнее...

МедЦентрСервіс МЦС
всі права захищені 2011-2017 Яндекс.Метрика