Клініка МедЦентрСервіс, Київ, Печерськ

Алопеція. Випадіння волосся.

Запорукою успішного лікування випадіння волосся є своєчасна і правильна діагностика алопеції.

Причини випадіння волосся:
Розрізняють внутрішні причини випадіння волосся, такі як спадкова схильність (генетичні), гормональні порушення, алергія, аутоімунне ураження, і зовнішні: погана екологія, порушення харчування, інфекційні захворювання шкіри голови, стреси.

Фактором, що ушкоджує може бути сушка волосся занадто гарячим феном, часте і неправильне фарбування та хімічна завивка волосся, використання неякісного або не підходять для вашого типу волосся шампуню, неправильне застосування косметичних засобів (фарб, відновників, що містять олово, і лаків для волосся).

Випадання волосся, причини випадання волосся, діагностика й лікування випадання волосся:  клініка МедЦентрСервіс, Київ, Печерск Постійне механічне стиснення волосся шпильками. Занадто туге стягування зачіскою «кінський хвіст», при якому розвивається атрофія і загибель волосяних фолікул. До випадання волосся може призводити носіння тісних головних уборів і перук. Порушення кровообігу волосистої частини голови, відсутність повітрообміну, перегрівання і посилене потовиділення і виділення шкірного сала сприяють погіршенню харчування шкіри голови. Не рекомендується розчісувати і укладати мокре волосся. Порідіння волосся може розвинутися в місці постійного пробору.


Для волосся однаково шкідливим є вплив високої температури і сонячного ультрафіолету в жарку пору року, і холодного повітря взимку, що призводить до скорочення м'язів коренів волосся, в результаті чого волосся починає випадати.

Нестача вітамінів і мікроелементів негативно позначається на стані волосся. Алкоголь, куріння і деякі медикаменти також можуть сприяти передчасному випаданню волосся.

У жінок іноді спостерігається випадання волосся після пологів і грудного вигодовування.
Під час клімаксу у жінок також спостерігається порідіння і випадання волосся. Іноді розвивається облисіння за чоловічим типом: поява залисин в скроневої області і на маківці.

При різних інфекційних захворюваннях розвивається порідіння волосся і навіть загальне облисіння за рахунок циркулюючих в крові токсинів, що ушкоджують волосяні сосочки. Дане облисіння носить тимчасовий характер, і після одужання волосся відновлюються.
При отруєнні миш'яком, талієм, свинцем і ртуттю спостерігається гніздове випадання волосся (гніздова алопеція). Після хіміо- і рентгенотерапії настає, також, повне облисіння, яке носить тимчасовий характер, потім волосся поступово відновлюються.

Поради по боротьбі з випаданням волосся:
Легше попередити випадання волосся, ніж відновлювати вже випале волосся. Радимо Вам просто дотримуватися нескладних правил, які допоможуть зберегти Ваше волосся:

Якнайбільше ходіть з розпущеним волоссям, якщо причиною порідіння волосся є зачіски, які деформують і сильно стягують Ваше волосся, туго заплетені хвости і коси.

Дуже важливим є правильний догляд за волоссям та шкірою голови, яка повинна бути не тільки ретельно очищена, а й забезпечена постійним припливом свіжого повітря.
Перука краще носити тільки при необхідності, не кожен день, і мінімальний час. Після зняття перуки волосся потрібно ретельно розчесати щіткою і залишити розпущеним. Крім того, жінкам, що носять перуку, слід частіше мити голову в зв'язку з більш швидким засоленням волосся.

Простий і дієвий засіб проти випадіння волосся - масаж голови. Масаж робиться руками або дерев'яною гребінцем вранці і перед сном.

При посиленому випаданні волосся - звертайтеся до лікаря - трихолога.

Застосування комплексної терапії, сучасної діагностики та індивідуального підходу до лікування кожного конкретного клінічного випадку, дозволяє:

Зупинити випадіння волосся
Стимулювати зростання нового волосся
Домогтися потовщення діаметра волоса
Відновити структуру шкіри голови

У клініці «МедЦентрСервіс» проводиться комплексна діагностика і лікування захворювань шкіри голови, волосся і нігтів. Лікування підбирається індивідуально для кожного пацієнта, застосовуються сучасні види діагностики, що дозволяє вибрати найбільш ефективне лікування.
Зробіть перший крок назустріч своїм красивому і здоровому волоссю.

Вартість консультації трихолога з проведенням комп'ютерної тріхоскопіі становить 500 грн.

Записатись на прийом до лікаря
Замовте дзвінок і ми з Вами зв'яжемося

Наша адреса: Київ, Печерськ, вул. Кловський узвіз, 18.
Тел. (044) 280-01-52, (096) 280-01-52, (093) 332-77-87


Дивіться також:
Трихологія - наука про волосся
Тріхоскопія - передовий метод діагностики проблемного волосся
Плазмотерапія - нове досягнення в лікуванні волосся
Наша діагностична система - «Aramo SG»

Наші контакти
Будьте здорові і щасливі!

Автор: "МедЦентрСервіс"
Авторські права захищені G+


НОВИНИ

01.08.2016

Плазмотерапія (PRP-терапія) - сучасний підхід до лікування волосся

Ми допоможемо Вам повернути красу і молодість Вашого волосся! Детальніше...

01.08.2016

Трихоскопія - діагностика проблемного волосся

Консультація трихолога з обов'язковою комп'ютерної трихоскопіею за 500 грн.
Детальніше...01.08.2016

Увага меланома !!! Перевір свою родимку - врятуй життя !!!

Вартість консультації дерматолога з цифровою дерматоскопією і люминисцентной діагностикою становить 300 грн.
Подробнее...

МедЦентрСервіс МЦС
всі права захищені 2011-2017 Яндекс.Метрика