Клініка МедЦентрСервіс, Київ, Печерськ

Акції та спеціальні ціни на послуги проктолога "МедЦентрСервіс"

Зворотною стороною рясного святкового застілля може бути загострення геморою, поява гострого гемороїдального тромбозу і анальних тріщин. Скористайтеся спеціальною пропозицією від нашої клініки і пройдіть діагностику і лікування у лікаря проктолога за спеціальною акційною ціною.

Влітку 2016 року спеціальна акційна ціна на первинну консультацію у лікаря проктолога нашої клініки з оглядом і проведенням аноскопии становить 180 грн. Отримавши знижку 64%, Ви заощадите 320 грн.

Скористайтеся спеціальною формою запису на прийом або замовте зворотний дзвінок з позначкою "профогляд у проктолога - 180 грн."

Записатись на прийом до лікаря
Замовте дзвінок і ми з Вами зв'яжемося

Для отримання знижки необхідно написати в поле "коментарі" фразу: "профогляд у проктолога - 180 грн.". При замовленні дзвінка просто скажіть адміністратору про бажання отримати знижку, і ми самостійно заповнимо форму.

Крім того, для Вас в нашій клініці продовжує діятипроктологія в Києві, видалення геморою, анальних тріщин, анальних сосочків, акція, знижка - 15%, ціни на видалення геморою в Києві- клініка МедЦентрСервіс, Київ, ПечерскСпеціальная знижка - 15% на безопераційне видалення геморою: кріодеструкція, вакуумне латексне лігування (накладення латексних кілець). Дані методи лікування не вимагають госпіталізації і проведення наркозу. Знижка поширюється на видалення анальних тріщин, анальних сосочків і бахромок, а також радіохвильове видалення гострих кондилом.


Для отримання знижки Вам необхідно записатися на прийом або замовити дзвінок. В поле "Коментар" вкажіть "Акція - 15%". Ми зв'яжемося з Вами в найближчий час. При замовленні дзвінка просто скажіть адміністратору про бажання отримати знижку, і ми самі заповнимо форму.


Записатись на прийом до проктолога за спеціальною ціною
Замовте дзвінок і ми з Вами зв'яжемося

Геморой і анальні тріщини - захворювання, здатні зробити життя людини нестерпним, можна вилікувати за 1-2 сеанси. Наші проктологи більше 10 років ми з успіхом застосовують малоінвазивні методи лікування геморою і анальних тріщин. Лікування амбулаторне (не вимагає госпіталізації), безболісне, не вимагає застосування наркозу, має мінімальний ризик ускладнень.

Лікарі клініки "МедЦентрСервіс" бажають Вам всього найкращого. У нас великий досвід видалення геморою, анальних тріщин, бахромок, гострих кондилом.

Дивіться також:
Геморой: причини, симптоми, лікування
Вакуумне латексне лігування - передовий метод видалення геморою
Анальні тріщини
Анальні сосочки і бахромки
Як підготуватися до огляду у проктолога

Рекомендуємо Вам відвідати клініку "МедЦентрСервіс"
Записатись на прийом до лікаря
Замовте дзвінок і ми з Вами зв'яжемося

Наша адреса: Київ, Печерськ, вул. Кловський узвіз, 18.
Тел. (044) 280-01-52, (096) 280-01-52, (093) 332-77-87
Наші контакти
Будьте здорові і щасливі!


НОВИНИ

12.08.2016

Спеціальна ціна на видалення геморою, анальних тріщин, сосочків і бахромок - 15%

Знижка діє, за умови запису на прийом або замовленні зворотного дзвінка з нашого сайту Детальніше...

01.08.2016

Спеціальна акційна ціна на послуги проктолога

Тільки в серпні 2016 року спеціальна ціна на первинну консультацію у лікаря-проктолога нашої клініки з оглядом і проведенням аноскопии становить 180 грн. Детальніше...

МедЦентрСервіс МЦС
всі права захищені 2011-2017 Яндекс.Метрика